Budete přesměrováni za vteřin
thauto

Citroën pokračuje v ofenzívě SUV, nový C5 Aircross je originální francouzský automobil z výroby ve Francii, tak jak to má být...

C5 aircross

Nový článek se připravuje...

logo-press

Ačkoliv se vzhledem C5 Aircross snaží podobat terénním autům, využitelnost interiéru si v ničem nezadá s vozy kategorie MPV. Ve druhé řadě se nacházejí tři stejně široká sedadla, která lze posouvat v rozsahu 150 mm. Také mají v pěti krocích nastavitelný sklon opěradla.

logo-press-automobil

Z cestovního liftbacku C5 se s Aircrossem stává další SUV. Plynokapalinové pérování již nemá, přesto patří k nejkomfortnějším automobilům svého segmentu.

logo-press-auto-dnes

Vypadá jako SUV, ale vlastně je to klasické rodinné „empévéčko“. Takové, na jaké jsou  citroënáři zvyklí: prostorné, vzdušné, chytře vymyšlené, s posuvnými sedadly a obřím kufrem.

logo-press

Interiér C5 Aircross je navíc prostorný a nechybí tu mnoho odkládacích ploch. Ještě v jedné oblasti C5 Aircoss vyniká. Pyšní se totiž jedním z největších kufrů ve třídě, v základní konfiguraci se do něj vejde 580 litrů, po posunutí sedadel ve druhé řadě vpřed dokonce 720 litrů a sklopením opěradel se vytvoří prostor pro 1630 litrů.

Top