Budete přesměrováni za vteřin

Vyberte si vůz, který Vám bude vyhovovat

Značka Citroën již více než 100 let posunuje hranice inovací a standardů na automobilovém trhu z hlediska komfortu, designu, užitečných technologií, výkonu a samozřejmě bezpečnosti... A co vy, jaký je váš ideání vůz? Hledáte prestižní eleganci sedanu, pohodlí MPV, mrštnost městského vozu, design crossoveru nebo výhody elektromobilu? Prohlédněte si bohatou nabídku značky Citroën a vyberte si typ vozu, který bude splňovat každodenní potřeby celé rodiny a vaše požadavky na mobilitu. 

voiture-7-places-citroen.jpg

Užijte si všestrannosti, komfortu a prostornosti sedmimístného vozu, který je ideální pro dovolenou s rodinou či s přáteli. 

electric-citroen_252931_75

Citroën vám nabízí modely odvážného stylu s motory Full Electric pro vyšší jízdní komfort, ať jde o malý městský elektromobil či o lehký užitkový elektromobil.

Familiale-citroen.jpg

Hledáte kombinaci rodinného automobilu, kombíku, vozidla pro volný čas a MPV? Objevte řadu rodinných vozů Citroën s 5, 7 nebo 9 místy. 

SUV-citroen.jpg

Od modelu C3 Aircross po C5 Aircross... Objevte odvahu, komfort a modernost SUV značky Citroën.

Monospace-citroen.jpg

Ideální pro každodenní výlety nebo pro dlouhé rodinné cesty: objevte komfort a modulární design vozů MPV značky Citroën.

Citadine-citroen.jpg

Jízda po městě, manévrování a parkování v těsných prostorech je s městskými vozy řady Citroën hračkou. Jste připraveni vyrazit do městské džungle? 

berline-citroen.jpg

Propracované linie, elegantní tvar, luxusní interiér zcela nové pocity z řízení... Objevte eleganci sedanů značky Citroën.

Compacte-citroen.jpg

Ve městě či mimo něj, sám či s rodinou, užijte si všestrannosti a komfortu kompaktních modelů řady Citroën. 

Top