Budete přesměrováni za vteřin

Zapomeňte na čerpací stanice, hluk a znečištění. Myslete zodpovědně a přepněte na čistou energii s elektromobily řady Citroën. Malý městský automobil či kabriolet s elektromotorem nebo užitkový elektromobil určený do města... Objevte výhody elektromobilu: malé rozměry, rychlé nabíjení, dojezd pro každodenní cesty... To nejlepší z technologií a kreativity, které vám již dnes zajistí odpověď na výzvy zítřka!

Čistě elektrický pohon

Moteur electrique voiture citroen

 

Vychutnejte si jedinečný komfort jízdy s plně elektrickým pohonem. Váš elektromobil je tichý a snadno ovladatelný jak ve městě, tak mimo něj.  Vůz s maximální rychlostí 130 km/hod. je ideální do městského provozu i na delší cesty, dojezd dosahuje (v závislosti na modelu) od 150 km do 170 km. Na baterie elektomobilu značky Citroën se vztahuje záruka 8 let nebo 100 000 km.

 

Snazší nabíjení

rechargement-voiture-electrique.jpg

Váš elektromobil Citroën lze nabíjet za pár minut na veřejných dobíjecích stanicích, přes domácí zásuvku 230 V i při jízdě díky přeměny kinetické energie při zpomalování a brzdění. Systém je jednodušší, čistší a úspornější.

Elegantní design

design-vehicules-electrique.jpg

Citroën nabízí širokou škálu elektromobilů, od odvážného malého městského auta po pohodlné lehké užitkové vozidlo, které se přizpůsobí vašim profesním potřebám. Mezi lehkými užitkovými vozy vás okouzlí Citroën Berlingo s plně elektrickým pohonem, který vás překvapí vyváženým stylem své kabiny a velkým nákladovým prostorem, který bude vyhovovat potřebám Vaší profesní činnosti.

Vehicule-electrique-Berlingo-Electric-utilitaire.jpg

CITROËN Berlingo Electric

Citroën Berlingo Electric je vynikající lehké užitkové vozidlo pro vaše profesionální potřeby. Nabízí expresivní masku chladiče, harmonické linie, boční posuvné dveře a velký nákladový prostor... Objevte ideální kombinací funkčnosti a stylu 100 % elektrického vozu!
Top