[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

Jumpy Kombi

robustní a funkční vůz

CITROËN JUMPY KOMBI je ideální řešení pro všechny podnikatele, kteří se zabývají přepravou osob. V provedení XS, M a XL je schopen pojmout až 9 cestujících včetně všech jejich zavazadel.

278988.148

Silné stránky

  • Tři délky karoserie (XS, M, XL)
  • Jedna, dvě nebo tři řady sedadel
  • Až 9 cestujících včetně všech jejich zavazadel
  • Prostorný interiér a pohodlná sedadla
  • Řada chytrých asistečních systémů
  • Nízké provozní náklady: kombinovaná spotřeba od 5,4 l / 100 km (emise 148g CO2/km)

Objevte Jumpy Combi

BEZCHYBNÝ DESIGN EXTERIÉRU

jumpy-combi-showroom

Tato verze vozu Citroën Jumpy, která je určená pro převoz osob, se stejně jako užitková verze drží osvědčených designérských principů značky Citroën. Příkladem je maska chladiče a podpis značky ve tvaru stylizovaných šípů, jež se táhnou přes celou přední část až dovnitř světlometů.

Pro přední masku je rovněž typický široký nárazník chránící vůz, do něhož jsou vsazeny černé mřížky sání podtrhující robustní styl vozu Jumpy Combi.

AŽ 9 OSOB NA PALUBĚ

1500x646_jumpy_design_2.226565.72

Citroën Jumpy Combi je robustní a funkční vůz, který nabízí uspořádání sedadel na míru vašim potřebám. Všechna zadní sedadla* jsou vyjímatelná, což umožňuje zvětšit přepravní kapacitu vozu od 4,5 m3 ve verzi XS po 6 m3 ve verzi XL. Při nastupování do 3. řady se jednoduchým pohybem překlopí sedadla ve 2. řadě a uvolní se tak pohodlný průchod.

* Příplatková výbava

Modularita a prostor

jumpycombi_rear

Jumpy Combi vyniká lehkou dostupností ke třem řadám sedadel. Při návrhu sedadel bylo prvořadé logické ovládaní s minimem potřebných úkonů. Přiklopení sedadel ve druhé řadě sedadel umožňuje pohodlný přístup k zadní lavici. Praktické a pohodlné nastupovaní bylo hlavním kritériem při tvorbě systému ovládaní sedadel.

 

 

 

jumpycombi_front

-

jumpycombi_bird

Jumpy Combi má zcela výjimatelná zadní sedadla a k dispozici má více konfigurací:

> dvojmístná lavice v přední řadě sedadel*

> samostatné sedačky v přední řadě a dělená lavice v prostřední řadě*

> dělená lavice ve střední řadě* a celá lavice v zadní řadě*

> kombinace látkového čalounění a TEP (speciální koženkový potah sedadel)* pro snadnou údržbu interiéru

*příplatková výbava

Který vůz je pro vás nejlepší?

tabulka

-

NOVÝ JUMPY COMBI? STÁLE V KONTAKTU!

-

CITROËN CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

520x293_Jumpy_Techno_18.jpg.226536.

CITROËN CONNECT NAV

CITROËN Connect Nav je nový on-line navigační systém s 3D zobrazením na 7" displeji a dotykovým nebo hlasovým ovládáním s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma.
520x293_jumpy_techno_18.226537

MIRROR SCREEN

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? S Mirror Screen je to hračka! Umožní vám totiž bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7’’ displeji. Mirror Screen funguje s technologiemi Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, že?

POMOCNÍCI PŘI ŘÍZENÍ: VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Systém snímání značek s uvedením rychlosti

1500x646_jumpy_techno_21.226949

Novinka ve výbavě! Systém rozpoznání dopravního značení při jízdě průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a informuje vás o omezení rychlosti v daném úseku. Vy můžete rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.

Head-up displej

1500x646_jumpy_techno_16.226571

Díky této technologii se můžete plně věnovat situaci na vozovce před sebou a současně se vám v zorném poli na průhledném displeji zobrazují všechny důležité jízdní informace (doporučená a aktuální rychlost jízdy, údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti, pokyny navigačního systému a výstražné upozornění na riziko srážky ). 

Systém sledování mrtvého úhlu

226948

Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

Adaptivní tempomat

276265

S adaptivním tempomatem váš CITROËN Jumpy automaticky upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Active Safety Brake

1500x646_Jumpy_Techno_Active-Safety-Brake.jpg.275523

Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky

520x293_Techno_BlueHDI.jpg

MOTORY

VÝKONNOST A ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Citroën Jumpy Combi nabízí motory s výkonem v rozpětí od 95k do 180k, ve všech případech vybavené technologií BlueHDi. Jedná se o dieselové motory nové generace Euroo 6 BlueHDi se spotřebou a emisemi CO2 „Best in Class“ v daném segmentu (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2km ) a nízkými provozními náklady.
Top