Podívejte se na obsah
Užitkové vozy Citroën

NOVÁ ŘADA UŽITKOVÝCH VOZŮ

Modernizace modelové řady

Objevte nejširší modelovou řadu užitkových vozů na trhu, která prošla kompletní modernizací. Je speciálně navržená pro firemní zákazníky a přizpůsobená veškerým jejich potřebám.

NOVÁ ŘADA UŽITKOVÝCH VOZŮ

Modernizace modelové řady

Objevte nejširší modelovou řadu užitkových vozů na trhu, která prošla kompletní modernizací. Je speciálně navržená pro firemní zákazníky a přizpůsobená veškerým jejich potřebám. Od My Ami Cargo až po Jumper – využijte výhod elektromobilů s rozmanitou velikostí a nákladovým prostorem od 400 l do neuvěřitelných 17 m3.

NOVÉ BERLINGO & Ë-BERLINGO

Užívejte si veškerých výhod Berlinga – dokonale ovladatelného kompaktního užitkového vozu s modernizovaným vzhledem, novými funkcemi a maximálním komfortem typickým pro vozy Citroën.

K dispozici i ve 100% elektrické verzi.

Naplní veškerá vaše očekávání

Zvolte vůz dle aktuálních potřeb a plánovaných firemních aktivit. Berlingo se přizpůsobí veškerým nárokům, dostupné je ve dvou délkách karoserie s užitným objemem až 4,4 m³.

Sedadla Advanced Comfort

Sedadla Citroën Advanced Comfort s dodatečnou pěnovou výplní a vylepšenou oporou zad zvyšují cestovní pohodlí, abyste se cítili jako v bavlnce.

Držák chytrého telefonu

Vyhrazené místo pro chytrý telefon usnadní jeho používání při řízení.

Pomocí technologie Bluetooth se automaticky spáruje s vozidlem a vy můžete bez problémů používat navigaci, volat nebo poslouchat hudbu z telefonu.

NOVÝ JUMPY & Ë-JUMPY

Objevte Jumpy, špičkový všestranný užitkový vůz s řadou funkcí a moderním designem, který je k dispozici i ve 100% elektrické verzi!

Partner profesionálů

Využívejte celou škálu praktických funkcí, jako jsou boční posuvné dveře s hands-free ovládáním, systém moduwork (pro přepravu předmětů dlouhých až 4 m) a impozantní nákladový prostor o objemu 6,3 m3.

Moderní technologie

Příjemnější cestování zajistí 10" centrální dotykový displej s inovovaným infotainmentem.

Asistenční systémy řízení

Během jízdy zajisté oceníte 16 asistenčních systémů řízení, které pomáhají řidiči a učiní každodenní pracovní cesty bezpečnějšími.

NOVÝ JUMPER & Ë-JUMPER

Přizpůsoben firemním potřebám
Objevte inovovaný Jumper, který je k dispozici i ve 100% elektrické verzi.

Jako stvořený pro vaše podnikání

Největší užitkový vůz řady s užitečnou hmotností až 1 500 kg a nákladovým prostorem o objemu 17 m3 je kdykoli připraven převézt vše, co potřebujete.

Vyšší dojezd

Využijte dojezd až 420 km WLTP a možnost dobíjení u 150kW rychlodobíjecích stanic.

Intuitivní technologie

Svůj chytrý telefon budete mít vždy po ruce a navíc se vám během dne nevybije díky praktickému odkládacímu prostoru s bezdrátovým dobíjením.