Podívejte se na obsah

UŽITKOVÉ VOZY

Uvažujete o koupi užitkového vozu? CITROËN disponuje rozsáhlou modelovou řadou těchto vozů. Vyberte si z různých typů a velikostí takový, který bude nejlépe vyhovovat vaší profesní činnosti.

BERLINGO & Ë-BERLINGO VAN

CITROËN Berlingo Van je k dispozici s výkonným spalovacím motorem nebo s elektromotorem (100 kW o výkonu 136 k). 

 

Dostupný je ve dvou délkách: M 4,4 m a XL 4,75 m a nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m³.

 

K dispozici jsou dvě nové verze: Driver a Worker s až 19 asistenčními systémy řízení, které významně usnadní každodenní provoz.

JUMPY & Ë-JUMPY

CITROËN Jumpy je dostupný s elektrickým pohonem (elektromotor o výkonu 100 kW / 136 k) nebo s dieselovým motorem (100 k až 180 k). K dispozici jsou 3 délky (XS, M nebo XL) a 3 verze (Cityvan, Worker a Driver).

Je vybaven 16 asistenčními systémy řízení a praktickými funkcemi, jako je hands-free otevírání posuvných bočních dveří nebo systém moduwork (umožňuje přepravu předmětů dlouhých až 4 m).

JUMPER & Ë-JUMPER

CITROËN Jumper je k dispozici ve verzích furgon, šasi, dvojitá kabina a valník. Vybírat můžete ze 4 délek, 3 rozvorů a 3 výšek. S rozměrem 1,25 m má nejširší posuvné boční dveře ve své třídě a 11 asistenčních systémů řízení.

Je k dispozici s dieselovým motorem (120 k až 165 k) nebo s elektrickým pohonem (elektromotor 96 kW / 120 k), který umožní dojezd: 200 km (cyklus WLTP) u verze L1 a L2 nebo 340 km (cyklus WLTP) pro šasi L2S, L3 a L4.

PŘESTAVĚNÉ VOZY

CITROËN nabízí širokou škálu přestavěných vozů:

  • Typizované užitkové vozy speciálně přizpůsobené požadavkům dané profese, které jsou dostupné skladem.
  • Specifické přestavby, které lze navrhnout podle aktuálních potřeb.
 
Přestavbu vozů CITROËN zajišťují certifikované společnosti a každý vůz je před vlastním předáním pečlivě prověřen. Stačí zvolit typ vozu, objem nákladového prostoru a výbavu, CITROËN zařídí vše ostatní.