Podívejte se na obsah

PLUG-IN HYBRIDNÍ VOZY

Zvýšený výkon ve službách vašeho pohodlí

S plug-in hybridními vozy Citroën si užijte komfort elektrického režimu pro vaše krátké denní cesty a spalovací motor pro dlouhé cesty.

Díky elektromotoru spojenému se spalovacím motorem získáte plynulou jízdu, kombinovaný výkon 225 koní a okamžitou akceleraci.

VÝHODY

Zažijte ë-comfort

Poznejte ještě větší emoce z jízdy s adaptivními tlumiči Progressive Hydraulic Cushions™, sedadly Citroën Advanced Comfort® a širokou škálou asistenčních systémů řízení Citroën.

Zažijte bezkonkurenčně tichou a plynulou jízdu s absencí vibrací z motoru a velmi příjemným řízením. Užijte si naprosto jedinečnou atmosféru bezpečí a pohodlí.

To nejlepší ze spalovacího motoru a elektromotoru

Ve 100% elektrickém režimu si díky každodennímu dobíjení můžete užít vyšší výkon i okamžitě dostupný točivý moment s rychlou akcelerací… a to vše v absolutním tichu.

Máte-li chuť na výlet do vzdálenější destinace, přijde na řadu spalovací motor.

Úspory na denním pořádku

S plug-in hybridním pohonem výrazně snížíte v každodenním provozu náklady na palivo.

 

Nižší jsou rovněž náklady na údržbu a některé pojišťovny navíc nabízejí u hybridních vozů snížené pojistné.

Snižte emise co2
Plug-in hybridní technologie vykazuje úroveň emisí CO2 na úrovni 32 g/km (WLTP). Při jízdě ve 100% elektrickém režimu neprodukuje plug-in hybridní vůz žádné emise. 
Každodenní úspory
Plug-in hybridní pohon umožňuje při každodenním dobíjení výrazně snížit náklady na palivo
Optimalizujte spotřebu
S průměrnou spotřebou 1,4 l / 100 km (WLTP) zajistí plug-in hybridní vůz výraznou úsporu paliva ve srovnání se spalovací verzí.
Brzděte a dobíjejte
Plug-in hybridní vůz se částečně dobíjí při brzdění či zpomalování. Tím se automaticky zvyšuje dojezd bez nutnosti dobíjení. 

VYŠŠÍ VÝKON PRO VĚTŠÍ POHODLÍ

Dobíjejte svůj plug-in hybrid každý den: jak snadné

  • SOUKROMÉ DOBÍJENÍ: Ať už bydlíte v rodinném domku nebo v bytovém domě, instalace dobíjecí stanice pro váš vůz nebude žádný problém. CITROËN spolupracuje s odbornými firmami, jejichž zaměstnanci vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího způsobu dobíjení a zajistí instalaci dobíjecí stanice.
 
  • VEŘEJNÉ DOBÍJENÍ: Na cestách můžete snadno najít řešení pro nabíjení blízké vaší práci nebo každodenním činnostem.
 
  • DELŠÍ TRASY: Na hlavních evropských komunikacích jsou k dispozici dobíjecí stanice, stačí jen najít ty, které jsou nejblíže vaší trase.

Služby, které vám usnadní život s hybridem

NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

SUV CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid disponuje veškerými výhodami elektrického pohonu.

Vůz, který šel vždy příkladem v oblasti komfortu a technologií, přidává do programu Citroën Advanced Comfort® výhody elektrifikace: tichou a plynulou jízdu, rychlou akceleraci, nižší emise CO2 apod.

Díky automatické volbě režimů a ideální variabilitě je SUV CITROËN C5 Aircross ideálním hybridním vozem, který vám usnadní cestování. Baterii lze dobíjet přes noc pomocí běžné domácí zásuvky. S 32 A wallboxem zabere dobití do plné kapacity méně než 2 hodiny.

NOVÝ CITROËN C5 X PLUG-IN HYBRID

Nový CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid je vhodný pro většinu každodenních cest. Vyznačuje se plynulou a dynamickou jízdou díky kombinaci spalovacího motoru 180 k a elektromotoru 81,2 kW (110 k) s kumulovaným výkonem 225 k a točivým momentem 360 Nm.

Volič na středové konzole umožňuje zvolit jízdní režim: Electric, Hybrid nebo Sport.

Nový CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid dosahuje dojezdu v plně elektrickém režimu až 55 km/h. Užijte si tichou jízdu bez vibrací motoru a emisí CO2, která je šetrnější k životnímu prostředí, až do rychlosti 135 km/h.