Podívejte se na obsah

HATCHBACKY CITROËN

Hatchbacky CITROËN nabízejí ještě více komfortu a stylu. Elegantní silueta, plynulé linie, komfortní interiér a nejmodernější technologie... Elegance hatchbacků CITROËN se snoubí s potěšením z jízdy v naprostém pohodlí.

NOVÝ CITROËN C5 X

CITROËN C5 X dokonale ztělesňuje koncepci značky CITROËN. Jeho originální vzhled kombinuje eleganci hatchbacku s dynamikou kombi a vyšší světlou výškou SUV. 

CITROËN C5 X nabízí nebývalé pohodlí díky programu Citroën Advanced Comfort®. 

Vůz je vybaven moderními technologiemi, které usnadňují každodenní provoz, mimo jiné rozšířeným head-up displejem, asistenčními systémy řízení umožňujícími poloautonomní řízení a zcela novým komunikačním rozhraním prostřednictvím 12" dotykového HD displeje s hlasovým ovládáním.

NOVÝ CITROËN C5 X PLUG-IN HYBRID

Nový CITROËN C5 X Hybrid nabízí moderní a technologicky vyspělou mobilitu šetrnější k životnímu prostředí, vyšší pohodlí a všestranné využití: jízdu ve třídě ë-Komfort, která se vyznačuje dokonalým odhlučněním, nebývalým klidem a dokonale tichým provozem bez vlivů zvenčí.

Tichý provoz, plynulá jízda pro nebývalé potěšení z řízení, kvalitní odpružení, měkkost sedadel Advanced Comfort, absence vibrací na palubě, ergonomie a snadné používání vyhrazených rozhraní a služeb, to vše přispívá k posílení komfortu na palubě pro všechny cestující.

NOVÝ CITROËN C4

S novou C4 se vrací kompaktní hatchback CITROËN. Díky odpružení s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům Advanced Comfort je ideálním vozem na dlouhé vzdálenosti.

Nový CITROËN C4 je robustní vůz s osobitým vzhledem: velká kola, velkorysé a propracované linie.

 

NOVÝ ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4

Nový CITROËN ë-C4 je elegantní jako hatchback a robustní jako SUV. Je vybaven baterií o kapacitě 50 kWh, která umožňuje dojezd až 350 km v cyklu WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure). Pohodlná sedadla Advanced Comfort a snadné používání nejrůznějších praktických služeb umožňují bezprecedentně pohodlné cestování. Tento elektrický hatchback se od klasické spalovací verze liší v několika detailech: znakem ë na blatnících a víku zavazadelníku a 18" koly z lehkých slitin Crosslight s výbrusem, která byla speciálně vyvinuta pro úsporu energie.