Podívejte se na obsah

VYBAVTE SVŮJ CITROËN

A je to! Stali jste se hrdými majiteli vozu CITROËN! Máte pocit, že mu ještě něco chybí? Žádný problém, společnost CITROËN nabízí širokou škálu příslušenství, kterým ho můžete podle potřeby dovybavit. Kromě toho je k dispozici řada konektivních služeb pro příjemnější cestování. A co se údržby týče, můžete výrazně ušetřit díky použití repasovaných dílů certifikovaných společností CITROËN.

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA MÍRU

Dovybavte interiér svého vozu CITROËN, případně zvětšete jeho přepravní kapacitu díky široké nabídce originálního příslušenství. Potřebujete střešní box na dovolenou? A střešní tyče k jeho upevnění? Chcete si zkrášlit interiér novými koberečky, hodila by se nová multimediální výbava či příslušenství k jejímu uchycení nebo praktický organizér v zavazadlovém prostoru? Vydejte se s jistotou na cesty a vybírejte z více než 2 500 doplňků speciálně navržených pro váš vůz. Stačí pár kliknutí a naleznete vše potřebné. Vybavte svůj vůz podle svých představ!

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

CITROËN prostřednictvím specializovaných konektivních služeb přispívá k vyššímu cestovnímu komfortu. Při cestování je velmi praktická služba Citroën Connect Nav, která zobrazuje navigaci na centrálním dotykovém displeji. Na něm můžete rovněž ovládat svůj chytrý telefon prostřednictvím služby Citroën Connect Play. A konečně, bezpečnější cestování umožní systém Citroën Connect Box, který zprostředkuje pomoc 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a v případě nehody vůz lokalizuje. Přímo v aplikaci MyCitroën máte přístup k informacím o svém voze a získáte přehled o plánovaných servisních úkonech. A navíc CITROËN nabízí exkluzivně u některých svých modelů kameru ConnectedCAM Citroën s HD rozlišením. Pořízená nahrávka může případně sloužit jako důkaz při dopravní nehodě.

NÁHRADNÍ DÍLY

CITROËN nabízí širokou škálu náhradních dílů pro váš vůz. V nabídce jsou originální díly CITROËN, které jsou vyrobeny podle stejných specifikací, jako díly montované do nových vozů. Zohledňujeme i vaše finanční možnosti a stáří vozu a nabízíme více než 12 000 dílů Eurorepar od různých dodavatelů. A navíc je možné využít i repasované náhradní díly jako jeden ze způsobů, jak přispět k ochraně životního prostředí a zaplatit až o 40 % méně v porovnání s novými díly!