Podívejte se na obsah

KONEKTIVNÍ SLUŽBY CITROËN

Důvěřujte na cestách svému vozu CITROËN a poznejte výhody široké škály konektivních služeb. Přinášejí více bezpečí, zábavy a jsou velmi praktické. Cestování se díky nim stane nezapomenutelným zážitkem.

DOTYKOVÝ DISPLEJ VOZU

Program Citroën Advanced Comfort klade důraz mimo jiné i na konektivitu. Uprostřed palubní desky je integrován dotykový displej, na kterém se nastavují funkce vozu, ovládají multimédia, telefon, klimatizace i navigace. Pro vyšší bezpečnost je dostupné hlasové ovládání.

CITROËN CONNECT PLAY

Díky technologii Mirror Screen, která je kompatibilní s Apple CarPlay™ a Android Auto, můžete vůz spárovat se svým mobilním telefonem a zrcadlit jeho obrazovku přímo na centrálním displeji. Veškeré kompatibilní aplikace poté můžete ovládat přímo zde.

CITROËN CONNECT NAV

Na dotykovém displeji můžete ovládat všechny funkce Citroën Connect NAV. Navigační systém v kombinaci se službou TomTom Traffic vás v reálném čase informuje o dopravní situaci a také o dostupnosti a cenách parkovišť na zvolené trase. Upozorňuje rovněž vizuální a zvukovou výstrahou na nebezpečí na trase.

CITROËN CONNECT ASSIST 

U vozů vybavených telematickým systémem Citroën Connect Box je možné získat pomoc stisknutím tlačítka SOS.