Podívejte se na obsah

KOMPAKTNÍ VOZY CITROËN

Od vozu CITROËN C3 přes nové hatchbacky C4 a ë-C4... s kompaktními vozy CITROËN budete naprosto nepřehlédnutelní. Zvolte vůz, který se k vám bude hodit. Již žádné kompromisy s ohledem na komfort, praktičnost ani všestrannost!

CITROËN C3

CITROËN C3 má inovovanou příď i zpracování ochranných prvků Airbump®. Mimo to se vyznačuje nebývalou pestrostí barev a bezkonkurenčním komfortem. CITROËN C3 na silnici rozhodně upoutá pozornost! Široká škála možností přizpůsobení exteriéru s 97 možnými kombinacemi ho jednoznačně odliší. Moderní městský vůz je vybaven 12 asistenčními systémy řízení a funkcemi konektivity, které usnadní každodenní provoz.

NOVÝ CITROËN C4

Kompaktní hatchback CITROËN se vrací v podobě inovované C4, která kombinuje elegantní vzhled a výrazné linie.

Odpružení s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadla Advanced Comfort zajistí maximálně pohodlné cestování. Nový CITROËN C4 rozšiřuje nabídku o možnost volby pohonu odpovídajícího způsobu využití: rozhodnete se pro elektrický, benzinový nebo dieselový pohon? Nový CITROËN ë-C4 zajišťuje tichou a velmi pohodlnou elektrickou jízdu. Baterie o kapacitě 50 kWh umožní dojezd až 350 km dle metody WLTP a je na ni poskytována záruka 8 let nebo 160 000 km na 70 % nabíjecí kapacity.