Podívejte se na obsah

SUV CITROËN Aicross

SUV CITROËN vynikají ve svém segmentu originalitou a maximální variabilitou. 

Zažijte nadstandardní cestovní komfort díky odpružení s progresivními hydraulickými dorazy® a technologiím poslední generace jako jsou asistenční systémy řízení, nejrůznější bezpečnostní prvky či služby určené pro multimédia. Velmi praktický je rovněž velký zavazadlový prostor. 

SUV CITROËN C3 AIRCROSS

CITROËN C3 Aircross se přibližuje vozům vyšší třídy díky inovované přídi, která mu dodává více osobitosti, a až 70 kombinacím přizpůsobení. Vyšší cestovní pohodlí zajistí sedadla Advanced Comfort. Vůz si zachovává svou příkladnou variabilitu, prostornost a příjemně prosvětlený interiér.

 

CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

SUV CITROËN C5 Aircross Hybrid bylo prvním plug-in hybridním vozem CITROËN, který přinesl nesporné výhody 100% elektrického pohonu. Běžné každodenní cesty v plně elektrickém režimu doplňuje na delších trasách všestrannost spalovacího motoru. Zvolte cestování šetrné k životnímu prostředí s SUV CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid, které nabízí vysoký výkon a možnost jet v režimu nulových emisí až do rychlosti 135 km/h. 

 

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

CITROËN C5 Aircross nabízí ještě větší pohodlí díky odpružení s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům Advanced Comfort. Nejnovější generace SUV CITROËN C5 Aircross disponuje 20 asistenčními systémy řízení a 6 technologiemi konektivity. Maximální variabilitu zajistí 3 samostatně posuvná zadní sedadla.