Podívejte se na obsah
Citroën C5 Aircross plug-in hybrid a C5 Aircross

C5 AIRCROSS

Citroën C5 Aircross je synonymem komfortu, prostornosti a všestrannosti. Modernizovaný vzhled ještě více umocňuje jeho osobitost a odlišuje ho od konkurence. Je k dispozici s hybridním či plug-in hybridním pohonem nebo s klasickými spalovacími motory. 

OBJEVTE CITROËN C5 AIRCROSS VE VIDEU

INOVACE V KAŽDÉM OHLEDU

Zcela nový hybridní pohon je další alternativou v rámci elektrifikace. Nabízí pohodlí čistě elektrické jízdy, úsporu paliva, snížení emisí CO2 a nižší provozní náklady. 

C5 Aircross Hybrid 136 zvládne jízdu v plně elektrickém režimu ve městě, mimo něj při nízkých rychlostech nebo při manévrování.

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid je vhodný pro většinu každodenních cest a v plně elektrickém režimu nabízí tichou a plynulou jízdu. K dispozici je se 2 motorizacemi:

 

  • Plug-in Hybrid 180 k ë-EAT 8 s kumulovaným výkonem 180 k a okamžitě dostupným točivým momentem 360 Nm; 
  • Plug-in Hybrid 225 k ë-EAT 8 s kumulovaným výkonem 225 k a okamžitě dostupným točivým momentem 360 Nm;
  • 3 režimy jízdy: Electric, Hybrid a Sport;
  • Dojezd v plně elektrickém režimu až 64 km a tichá jízda s nulovými emisemi CO2 až do rychlosti 135 km/h. 
  • SUV C5 Aircross je vybaveno řadou účinných a výkonných motorů Euro 6 nejnovější generace pro ještě větší potěšení z jízdy.
  • K dispozici je v benzinové i dieselové verzi.

NABÍDKA C5 AIRCROSS

MODERNÍ A DYNAMICKÝ STYL

Osobitější než kdy dřív

Citroën C5 Aircross je nyní ještě osobitější a působí dynamičtěji. Modernizovaná příď je stylovější a vůz získává na eleganci. V inovovaném interiéru jsou použity příjemné odstíny a velmi kvalitní materiály. Celek navozuje dojem většího prostoru, což přispívá k vyššímu komfortu cestování.

CESTOVNÍ KOMFORT

Nejkomfortnější a nejvariabilnější SUV

Citroën C5 Aircross se vyznačuje prostorným interiérem, všestranností a vysokou úrovní komfortu, která nemá v segmentu kompaktních SUV konkurenci. Vychází z programu Citroën Advanced Comfort®, jenž nachází inspiraci v odborném know-how a inovacích značky.

JÍZDA V ZENU

Technologie poslední generace

Citroën C5 Aircross nabízí nejnovější generaci asistenčních systémů řízení a technologií konektivity. Vaše cestování se díky nim změní v příjemný zážitek plný relaxace. Plug-in hybridní i hybridní verze SUV C5 Aircross nabízí ještě větší cestovní komfort.

Služby

Díky programu Citizen můžete využívat služby, které vám zpříjemní každodenní život, a to jak z pohodlí domova, tak při jízdě… Děláme vše pro vaši bezpečnost a maximální komfort.
HODNOCENÍ KLIENTŮ CITROËN ADVISOR VOZU C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID A C5 AIRCROSS
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

NAŠI ZÁKAZNÍCI VE VIDEU

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

SPECIÁLNÍ SÉRIE Ë-SERIES

C5 Aircross disponuje širokou škálou motorizací díky speciální sérii ë-Series. Ta je k dispozici s nevýkonnějším pohonem Plug-in Hybrid 225 a jeho dostupnější variantou Plug-in Hybrid 180 nebo jako nový Hybrid 136.
    SROVNÁVAČ

MOTORY

Hybridní, Plug-in hybridní nebo spalovací

Inovativní hybridní technologie kombinuje benzinový motor PureTech nové generace o výkonu 136 k (100 kW), novou elektrifikovanou dvojspojkovou převodovku ë-DCS6 s elektromotorem ë-Motor o výkonu 21 kW a 48V baterii, která se v určitých fázích jízdy automaticky dobíjí.

Plug-in hybridní verze SUV C5 Aircross nabízí optimální výkon díky elektromotoru, který pohání vůz společně se spalovacím motorem. Výsledkem je kumulovaný výkon 225 k a okamžitě dostupný točivý moment 360 Nm.

Pro větší dostupnost je k dispozici nová verze s převodovkou ë-EAT 8 o výkonu 180 k, která nabízí kumulovaný výkon 180 k a okamžitě dostupný točivý moment 360 Nm.

C5 Aircross nabízí potěšení ze 100% elektrické jízdy a zároveň umožňuje vjezd do nízkoemisních zón. Na delších cestách přebírá funkci benzinový motor.

Verze SUV C5 Aircross se spalovacím motorem jsou vybaveny účinnými a vysoce výkonnými motory nejnovější generace Euro 6:

  • Benzinový PureTech 130 S&S MAN6 nebo EAT8;
  • Diesel BlueHDi 130 S&S MAN6 nebo EAT8.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Objevte širokou škálu příslušenství, které je pro C5 Aircross nebo C5 Aircross Plug-in Hybrid k dispozici, například rychlodobíjecí kabel.

Potřebujete převézt více, než kolik se do vozu vejde?

Nabízíme nejrůznější střešní nosiče i boxy.

Chcete řídit Citroën přizpůsobený na míru?

Pomocí originálního příslušenství dokonale vyjádříte svou osobnost.

POPTAT VŮZ
Získejte do hodiny nabídku. 
Poptat vůz
ZJISTIT CENU VOZU
Získejte nezávazně výkupní cenu vozu. 
Zjistit cenu vozu
ZOBRAZIT SKLADOVÉ VOZY
Zobrazit aktuální nabídku skladových vozů. 
Zobrazit skladové vozy
KONFIGUROVAT
Využijte nabídky a nakonfigurujte si svůj CITROËN. 
Nakonfiurovat
OBJEDNAT PŘÍSLUŠENSTVÍ                            
Přizpůsobte vůz svým představám. 
Zobrazit nabídku příslušenství
KOUPIT MINIATURU
Objevte veškeré produkty související se společností CITROËN. 
Přejít na stránky butiku