Podívejte se na obsah

100% ELEKTRICKÉ VOZY

Vozy ze 100% elektrické nabídky Citroën

Zvolte ekologicky šetrnější mobilitu s elektrifikovanými vozy CITROËN.

 

CITROËN nabízí celou řadu svých vozů ve 100% elektrických verzích, ať už se jedná o malé městské automobily, hatchbacky, velkoprostorové rodinné nebo užitkové vozy. Objevte nesčetné výhody elektromobility, jako je tichá a plynulá jízda, okamžitě dostupný točivý moment, nulové emise CO2, neomezený provoz v nízkoemisních zónách nebo rychlé dobíjení... Elektrifikované vozy CITROËN disponují technologiemi nejnovější generace a naplňují většinu požadavků na používání, aby vyhověly náročným výzvám dnešní doby.

VÝHODY

100% elektrický motor

Užijte si jedinečný jízdní komfort se 100% elektrickým pohonem. Elektromobil je tichý a snadno ovladatelný při cestách po městě i na dálnici. Perfektně se hodí nejen do městského provozu, ale i na delší cesty, a to díky maximálnímu dojezdu až 350 km v cyklu WLTP dle zvoleného modelu.

Různé možnosti dobíjení

Elektromobil CITROËN lze kdekoli snadno dobít. Doma nebo na pracovišti, prostřednictvím běžné domácí zásuvky či wallboxu, u veřejné dobíjecí stanice, na parkovišti nebo třeba na dálnici. Doba dobíjení se liší v závislosti na daném voze a zvoleném typu nabíjení.

Služby zasvěcené elektromobilitě

Chcete-li si zjednodušit každodenní používání vozu, využijte výhod našich specializovaných služeb (k dispozici v podle zvoleného modelu).
V aplikaci MyCitroën můžete kdykoli zkontrolovat aktuální dojezd a naprogramovat odložené nabíjení a tepelný komfort.
 
KAŽDODENNÍ ÚSPORY

Používání elektrického vozu přináší řadu každodenních úspor:

 

● Náklady na používání elektrického vozu (bez nákladů na elektrickou energii) jsou přibližně o 30 % nižší v porovnání s vozem se spalovacím motorem (včetně prodloužené záruky, pravidelné údržby a opotřebení dílů), údržba je výrazně jednodušší a návštěvy servisu jsou méně časté.

 

● Pro soukromé osoby: 

    ● Podle země určení možná regionální podpora, bezplatná registrace vozu nebo dotace na instalaci wallboxu.

 

● Pro podnikatele:

    ● Osvobození od silniční daně.

    ● Optimalizace nákladů na vlastnictví a případná dotace na pořízení vozu.

    ● Příspěvek ke snížení CO2 vozového parku.

 

● Pojištění elektrického vozidla může být levnější než u ekvivalentního vozu se spalovacím motorem.

● Parkování 100% elektrického vozu je v některých městech zdarma a v jiných za zvýhodněné ceny.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4

Elektrický CITROËN ë-C4 umožňuje každodenní jízdu v plně elektrickém režimu, je dokonale izolovaný od ruchu okolního prostředí a zajistí nebývale komfortní cestování: zbavíte se všech rušivých elementů. Tichý provoz, plynulá jízda, radost z řízení, dokonalé odpružení, pohodlná sedadla Advanced Comfort, absence vibrací, příkladná ergonomie a snadné ovládání displejů i specializovaných služeb, to vše přispívá ke zvýšení cestovního komfortu pro všechny pasažéry.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-BERLINGO

CITROËN, který se počínaje rokem 1996 stává průkopníkem v oblasti rekreačních vozidel, rozvíjí svou nabídku elektrifikovaných vozů o elektrickou verzi modelu Berlingo. Tento rodinný vůz se vyznačuje maximálně variabilním uspořádáním, velkým zavazadlovým prostorem a praktickými odkládacími plochami.

V elektrickém voze CITROËN ë-Berlingo najdou všichni vyznavači aktivního života i zastánci šetrného přístupu k životnímu prostředí bez ohledu na věk ideálního praktického i všestranného partnera. ​​Díky němu si budou moci bez omezení užívat svých volnočasových aktivit naplno.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-SPACETOURER

Elektrický CITROËN ë-SpaceTourer je stejně pohodlný při jízdě ve městě i na dálnici a pohodlně přepraví vaše blízké i firemní zákazníky. Je stejně variabilní jako konvenční spalovací verze, má nezměněný vnitřní prostor i maximální zatížení a identické asistenční systémy řízení. CITROËN ë-SpaceTourer je k dispozici ve 3 délkách a umožňuje neomezený vjezd do nízkoemisních zón evropských měst.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4 X 

Jeho vzhled, komfort a praktičnost na palubě jsou stejné jako u verze se spalovacím motorem. E-C4 X Ëlectric poskytuje jízdní zážitek bez hluku a bez emisí CO2.

 

Tichá a plynulá jízda, komfortní doporučení s hydraulickými dorazy, měkká a pohodlná sedadla s programem Advanced Comfort, žádné nepříjemné vibrace v interiéru, ergonomické ovládací prvky a snadné nabíjení - to vše výrazně přispívá ke zlepšení komfortu všech pasažérů ve vozidle.