Podívejte se na obsah

NOVÝ CITROËN Ë-BERLINGO VAN A CITROËN BERLINGO VAN

Elektrický, benzinový nebo dieselový

Objevte nový elektromobil CITROËN ë-Berlingo Van i klasické Berlingo Van. Obě verze nabízejí identickou variabilitu a stejný vnitřní prostor i užitečné zatížení.

UŽITKOVÝ VŮZ PRO KAŽDOU PROFESI

Elektrický Citroën ë-Berlingo van

Elektrický CITROËN ë-Berlingo Van odpovídá požadavkům současné mobility nejen v nízkoemisních městských zónách, ale i na venkově. Umožní velmi pohodlné cestování, má nižší provozní náklady a je spojen s řadou dalších výhod:

 • Dojezd až 275 km
 • Rychlé dobíjení na 80 % za 30 minut
 • Identické funkce i výbava v porovnání s klasickou verzí se spalovacím motorem
 • Přístup ke službám, které usnadňují jeho každodenní provoz

Verze driver a worker

CITROËN Berlingo Van se snadno přístupným nákladovým prostorem i kabinou ocení každý podnikatel. Dostupný je ve dvou verzích:

 • Driver: pro živnostníky, majitele obchodů nebo zaměstnance firem, kteří často jezdí na dlouhé vzdálenosti nebo absolvují velké množství rozvozů po městě.
 • Worker: je vhodný zejména pro živnostníky přepravující nářadí a zaměstnance po staveništích.

Od XX XXX Kč

Aktuální nabídka Citroën ë-Berlingo van a Citroën Berlingo van

INSPIRED BY PROS

Zacíleno na podnikatele

Potřebujete moderní, robustní a všestranný kompaktní užitkový vůz? CITROËN Berlingo Van je jako stvořený právě pro vás. Přizpůsobí se vašim potřebám a nabízí možnost výběru ze dvou délek: standardní velikost M o délce 4,40 m a prodloužená XL o délce 4,75 m. Je pouze na vás, jaký vůz zvolíte s ohledem na obor své činnosti a aktuální potřeby. 

A to není vše, k dispozici jsou 2 nové speciální verze Worker a Driver.

PODNIKATELÉ OCENÍ VARIABILITU

Stejný jako vy, nic ho nezastaví

Potřebujete přepravovat předměty delší než 3 metry? Se systémem Moduwork je to možné. Po sklopení krajního sedadla spolujezdce se prodlouží ložná plocha. Následně je možné převážet předměty dlouhé až 3,09 m ve verzi M a 3,44 m ve verzi XL. Máte zájem o 5místnou konfiguraci? Potom je pro vás řešením verze Polokombi. A že je nutné převážet opravdu těžký náklad, třeba 1 t? Žádný problém, maximální užitečné zatížení vozu CITROËN Berlingo Van je právě jedna tuna.

CESTOVNÍ A PRACOVNÍ KOMFORT

100% komfortní kabina

Skutečnou předností vozu Berlingo Van je jeho mimořádně pohodlný a funkční interiér. Zažijte výjimečný cestovní komfort díky dokonalému odhlučnění a bezkonkurenční kvalitě odpružení. Zajisté oceníte vyšší pozici při řízení a velmi komfortní sedadla. Kabina se rovněž může velmi rychle změnit na mobilní kancelář! CITROËN Berlingo Van byl navržen s ohledem na maximální praktičnost.

POHODA ZA VOLANTEM

Maximum technologií

CITROËN Berlingo Van zajistí bezpečnější cestování díky velkému množství praktických asistenčních systémů řízení, jako je například technologie Surround Rear Vision. 

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

255_Security

My Citroën assist

Tato bezplatná služba zahrnuje systém tísňového volání a asistenční služby s geolokací. K dispozici je rovněž aplikace MyCITROËN, která vám umožní zůstat ve spojení s vaším vozem CITROËN Berlingo Van.
257_Connect_Nav

My Citroën drive

Hlasové ovládání umožňuje spuštění navigace, aniž by bylo nutné odvrátit pozornost od dění před vozem. Využít můžete rovněž aktuálního dopravního zpravodajství v reálném čase nebo najít čerpací stanice v okolí, zjistit ceny pohonných hmot či kapacitu parkovišť.
256_Connect_Play

My Citroën play

Díky funkci Mirror Screen můžete používat kompatibilní aplikace svého chytrého telefonu přímo na 8" dotykovém displeji vozu.
 • Blanc Banquise
 • Rouge Ardent
 • Noir Onyx
 • Gris Platinum
 • Gris Acier
Čelní pohled
Zadní pohled

MOTORY POSLEDNÍ GENERACE

Elektrický, benzinový či dieselový

S elektromobilem Berlingo Van si budete užívat tichou, dynamickou a plynulou 100% elektrickou jízdu:

 • Výkon 100 kW (136 k) a točivý moment 260 Nm dostupný od 0 km/h
 • Tichý motor
 • Absence řazení
 • Maximální rychlost 130 km/h

CITROËN Berlingo Van je k dispozici s výkonnými motory zajišťujícími dynamickou jízdu, maximální jízdní komfort a optimalizované provozní náklady.

Je k dispozici se zážehovým motorem:

 • PureTech 110 k s manuální 6stupňovou převodovkou a funkcí Stop & Start

Berlingo Van je k dispozici se 4 dieselovými motory BlueHDi:

 • BlueHDi 75 k s manuální 6stupňovou převodovkou
 • BlueHDi 100 k s manuální 6stupňovou převodovkou a funkcí Stop & Start
 • BlueHDi 130 k s manuální 6stupňovou převodovkou a funkcí Stop & Start
 • BlueHDi 130 k s automatickou 8stupňovou převodovkou a funkcí Stop & Start

8stupňová automatická převodovka s ovladači pod volantem zajistí skutečné potěšení z jízdy na dlouhých cestách i při každodenním popojíždění.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ještě praktičtější užitkový vůz

CITROËN Berlingo Van nabízí vedle nosičů, obložení nákladového prostoru a dalších praktických doplňků možnost zvětšit přepravní kapacitu pomocí speciálního příslušenství přizpůsobeného stylu i technologiím užitkového vozu.