Podívejte se na obsah
Inovativní služby pro váš elektrifikovaný Citroën

Elektromobilita a nebývalá jistota

Vlastnictví elektromobilu přináší řadu otázek. Jak často je třeba dobíjet? Vystačí mi baterie na celou cestu? Program Citizen poskytuje odpovědi nejen na tyto otázky a umožní pohodový přechod k elektromobilitě. S pořízením vozu Citroën je spojeno naprosté pohodlí a jistota. Program CITIZEN zahrnuje komplexní systém služeb, které vás doprovázejí v průběhu celého procesu nákupu – při prohlížení nabízených verzí, vlastním výběru až po převzetí vozu.

MYCITROËN

Zůstaňte se svým vozem ve spojení

S aplikací MyCitroën můžete zůstat se svým vozem neustále ve spojení a získat přístup k praktickým informacím a specifickým službám. Mějte přehled o servisní historii a plánovaných servisních prohlídkách svého vozu. Pomocí aplikace My Citroën můžete přímo ve svém chytrém telefonu zjistit aktuální dojezd svého vozu, ověřit stav dobití baterie a spustit temperování kabiny. Objevte hlavní funkce aplikace MyCitroën.

ZVOLTE ZPŮSOB DOBÍJENÍ SVÉHO VOZU

PLÁNOVAČ TRAS

Optimalizujte své cesty

Plánovač tras je funkce dostupná prostřednictvím aplikace MyCitroën. Abyste s jistotou dojeli do cíle, nabízí různé trasy. Informuje vás o nejvýhodnějších dobíjecích stanicích, poskytne odhad času příjezdu na základě aktuálního stavu baterie vašeho vozu a sdělí vám, kolik času budete potřebovat na dobíjení během cesty.

Zvolená trasa je odeslána do online rozhraní MyCitroën Drive Plus a vy se můžete vydat na cestu.