Budete přesměrováni za vteřin

CITROËN BERLINGO PROFI

Citroën Berlingo – bestseller značky Citroën – je stále možné zakoupit s úsporným dieselovým motorem 1.5 BlueHDi o výkonu 100k nebo 130k. Tato verze s označením PROFI, homologovaná v kategorii N1, poskytuje i vyšší užitečnou hmotnost, která činí 819 kg v případě varianty motoru 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN. Standardní velikost M je dlouhá 440 cm. Na vozidlo je nabízena prodloužená až osmiletá záruka. Tato flexibilní značková záruka včetně asistenční služby umožňuje zákazníkovi vybrat si tu nejvhodnější variantu kombinace počtu roků a počtu ujetých kilometrů a to až do 8 let a do 200 000 km. Každý tak může přizpůsobit záruku svým individuálním potřebám tak, aby to pro něj bylo co nejvýhodnější.

Již od 349 900 Kč.

360° VIRTUÁLNÍ TESTOVACÍ JÍZDA

Pokud svůj čas trávíte aktivně a hledáte ideálního partnera, který podpoří vaši touhu po dobrodružství, právě jste ho našli. Je tu Citroën Berlingo a speciální 360° virtuální testovací jízda, kterou vás tentokrát bude provázet ultramaratonec a dálkový cyklista Aleš Zavoral. Výběr není náhodný, kdo jiný totiž může testovat tento prostorný a praktický vůz, který nabízí nepřebernou škálu možností přepravy osob i zavazadel. Jezdíte rádi na kole, na surfu, lezete po skalách nebo lyžujete? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost , model Citroën Berlingo vás nezklame.

Více o sportovci Aleši Zavoralovi najdete na: https://beranyduc.blogspot.com/

DESIGN

1430x350-New-Berlingo-Route-design.jpg

Výrazný odvážný vzhled, dynamická silueta, designové ochranné prvky Airbump® a barevné prvky:

Citroën Berlingo je ikonou segmentu ludospace.

650x500-New-Berlingo-ludospace-famille.jpg


IKONA SEGMENTU LUDOSPACE

Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm.

Obě velikosti M a XL existují v pěti a sedmimístné verzi.

Při pohledu zepředu upoutá Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas.

Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii.


24 KOMBINACÍ PERSONALIZACE

Citroën Berlingo nabízí širokou škálu barev karosérie: Měděná Copper, Písková Sable, Šedá Artense, Šedá Platinium, Černá Onyx, Deep Blue a Bílá Banquise.

Barevné pojetí podtrhují balíčky Pack Color a jejich specifické bílé nebo oranžové lišty kolem mlhových světel a bočních ochranných prvků.

Citroën Berlingo upoutá elegantní vzdušnou palubní deskou, která ponechává prostor celé řadě odkládacích přihrádek, a vyšší polohou sedadla řidiče.

Interiér výbavy XTR nabízí látkové čalounění Line Green s oranžovým pásem v opěradle.

650x500-New-Berlingo-Sable-Perso.jpg

VÝVOJ CITROËNU BERLINGO

CITROËN BERLINGO SE PROMĚNIL, JE VĚTŠÍ A NABÍZÍ VĚTŠÍ MODULARITU…

CITROËN ADVANCED COMFORT®

POHODLÍ A KLID NA PALUBĚ

VISUEL-4-K9-200-X-141

Pohodlí a klid na palubě

Citroën Berlingo je součástí programu Citroën Advanced Comfort®.


Nabízí optimální komfort jízdy, díky němuž je každá cesta příjemná. Přispívají k tomu především komfortní sedadla, komfortní odpružení a komfortní akustická izolace.


Citroën Berlingo nabízí nádherně prosvětlenou kabinu, do níž světlo proniká velkými prosklenými plochami 360°. Více světla přináší rovněž velké panoramatické střešní okno s elektricky ovládanou sluneční clonou.

PHOTO 5 OK 200 X 141

Důvtipné odkládací přihrádky a prostor pro celou posádku

Citroën Berlingo je praktický zvenku i uvnitř, nabízí prvotřídní přístup prostřednictvím dvou velkých posuvných bočních dveří a zadních dveří s otevíratelným oknem.


Citroën Berlingo nabízí díky sklopitelným sedadlům velkou prostornost a příkladnou modularitu. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 775 litrů ve velikosti M a až 1050 litrů ve velikosti XL.

Citroën Berlingo disponuje 186 litry úložných přihrádek určených pro každodenní život, které jsou jedny prostornější a důmyslnější než druhé, včetně Modutopu® s kapacitou 92 litrů.

OPTIMÁLNÍ MODULARITA

Zadní sedadla lze samostatně nebo společně sklopit do podlahy a dokonale se tak přizpůsobí požadované konfiguraci. Vznikne tak zcela rovná podlaha. Citroën Berlingo může po sklopení předního sedadla do podlahy nabídnout až 4 000 litrů objemu a ve verzi XL lze ve voze převážet více než 3 metry dlouhé předměty.
Kryt zavazadlového prostoru má 2 polohy: jednu vyšší, klasickou, a druhou nižší umožňující rozdělit zavazadlový prostor na více částí. Kryt má nosnost 25 kg, uložené předměty jsou snadno přístupné přes otevíratelné zadní okno ve víku. Kryt je velmi praktický, lze ho uložit za sedadla ve druhé řadě.

plancher 1500
berlingo dim

Nový Citroën Berlingo je nabízen ve dvou délkách s vyváženými rozměry a liniemi. Obě existují v pěti nebo sedmimístné verzi a nabízejí optimální úroveň komfortu.

Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M.  Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posunovat, takže si uživatel může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující, nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

1430x350-New-Berlingo-TdB.jpg

Nový Citroën Berlingo Multispace vám pro větší komfort a bezpečnost nabízí 19 podpůrných prvků řízení.

18 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

650x500-New-Berlingo-Couple.jpg

Klidná pohodová jízda

Citroën Berlingo je vybaven celou řadou moderních technologií, které pomáhají v každodenním provozu.

Nabízí nejlepší technologie, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a klidné řízení.

650x500-New-Berlingo-Sable-Route.jpg

... Bezpečně s 19 podpůrnými prvky řízení

Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Varování před snížením pozornosti řidiče, Systém sledování mrtvého úhlu, Systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí, Nouzové automatické brzdění, Zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision …

650x500-New-Berlingo-Mirror-Screen.jpg

... a s mobilním připojením a 8" dotykovým displejem

8" dotykový displej a 4 technologie s mobilním připojením zajišťující kontinuální propojení vašich přístrojů s vozem: Mirror Screen, Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box a bezdrátové nabíjení telefonů.

MOTORISATIONS K9 200X141

MOTORY

Citroën Berlingo nabízí dynamické jízdní vlastnosti díky spojení nové platformy a motorů nejnovější generace, které jsou úsporné z hlediska spotřeby paliva a emisí CO2. Citroën Berlingo je nabízen s dieselovými motory a elektrickým pohonem, vhodnými do jakékoliv situace, k provozu ve městě i mimo něj. Jde o řadu motorů s vynikající výkonností, jež jsou přitom šetrné k životnímu prostředí. U Citroënu Berlingo se také poprvé objevuje automatická osmistupňová převodovka EAT8 poskytující optimální jízdní komfort. Dieselové motory BlueHDi: 1,5 l BlueHDi S&S 100 k nebo 130 k s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Elektromotor: s výkonem 136 k a rychlostí 130 km/h umožňuje plynulý rozjezd díky okamžitě dostupnému točivému momentu. Jízda je plynulá, bez vibrací, tichá a bez emisí CO2. Lithium-iontová baterie vozu ë-Berlingo s kapacitou 50 kWh nabízí dojezd až 280 km, což umožňuje bez obav absolvovat většinu každodenních cest.

-

Příslušenství

K novému modelu Citroën Berlingo je k dispozici široká nabídka originálních doplňků a příslušenství. Střešní nosiče, střešní box s objemem až 420 l, nosič kol na tažné zařízení, gumové koberce... to vše si můžete prohlénout na videu.

NÁZORY TISKU

logo-automotor-sport

Historie Citroënu Berlingo

Nová, třetí generace Citroënu Berlingo navazuje na dlouhou řadu vozů, která má svůj počátek už v roce 1950! Jak vývoj praktického bestselleru probíhal?

logo-automotor-sport

VŠEUMĚL V NOVÉM

Citroën Berlingo je stálicí svého segmentu již od roku 1996. Nyní přijíždí již třetí generace, která chce být ve všem lepší. Za volantem rodinného služebníka jsme zjišťovali, zda se záměr jeho tvůrců vydařil.

grand-auto

Spojuje více světů…

Kdysi jste na venkovských silnicích vídali zejména starší favority a felicie. Ty po roce 2000 začala z velké části nahrazovat dvojčata Citröen Berlingo a Peugeot Partner. Právě na venkově se tato univerzální vozidla těší velké oblibě. Třetí generace je tak u nás velmi bedlivě sledována. Kromě nové techniky je největší novinkou varianta L2 se znatelně delším rozvorem.

logo-press-autobible

OPĚT VÍCE PROSTORU

Přesně po deseti letech se fanoušci Berlinga dočkají jeho třetí generace. Vybírat mohou mezi provedeními s pěti a se sedmi sedadly, VOLIT LZE NOVĚ I ZE DVOU DÉLEK KAROSERIE.

logo-automotor-sport

Berlingo: Rodinný ideál

Oblíbený Citroën, který v roce 1996 prakticky definoval kategorii cenově dostupných MPV, se po dvaadvaceti letech výroby dočkal teprve třetí generace.

autofordrivelogo

Citroën Berlingo Generační obměna stálice

Výrobci automobilů jsou často nuceni obměňovat generace svých modelů víc, než by se jim líbilo. Existují ale i takové trvalky, na kterých „zub času“ příliš nehlodá. Některé modely se s menšími obměnami dokážou úspěšně udržet na trhu mnohem déle než obvyklých pět až šest let. Patří mezi ně i Citroën Berlingo.

maminka-logo-press

Ideální parťák do rodiny

Máte víc než dvě děti a pocit, že na to, abyste se všichni se všemi nezbytnostmi někam přemístili, potřebujete minimálně autobus? Máme pro vás řešení!

roadblog

TEST CITROËN BERLINGO 1.2 PURETECH 130 A 1.5 BLUEHDI 130 / M A XL 2019 (+VIDEO)

Co je lepší než Berlingo? Dvě Berlinga! 

autickar-logo

Citroën Berlingo 1.5 BlueHDi: Kombinovaný kočárek

Kdo by to řekl, že neurvalí dělníci a malé děti mají tolik společného? Berlingo hravě vyhoví oběma náročným skupinám.

motorvize.cz

DOVOLENÁ S CITROEN BERLINGO: NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA?

Citroen Berlingo leží po generace v podvědomí lidí jako cenově dostupné auto „pro všechno“ a my teď můžeme s klidným svědomím prohlásit, že ani nové Berlingo se v tomto nemění. Naopak u Citroenu zapracovali hlavně na tom, co starým modelům chybělo a zvětšili tím jeho multifunkčnost.

Top