Budete přesměrováni za vteřin

MĚSTSKÝ VŮZ S JEDINEČNÝM CHARAKTEREM

CITROËN C1 je dokonale přizpůsoben provozu ve městě díky kompaktním rozměrům a výjimečně dobré ovladatelnosti. Je to výrazný městský vůz s odvážným stylem v pětidveřovém provedení.

5 DVEŘOVÁ VERZE
5 DVEŘOVÁ VERZE

CITROËN C1 je k dispozici v pětidveřovém provedení a i přes své kompaktní rozměry (délka 3,46 m, šířka 1,62 m a výška 1,46 m) se může pochlubit prostorným interiérem s dostatkem místa pro čtyři dospělé osoby.

CITROËN
ADVANCED
COMFORT®
CITROËN
ADVANCED
COMFORT®

V souladu s programem Citroën Advanced Comfort® má CITROËN C1 celkově vyšší úroveň pohodlí. Ta pramení z optimalizovaného odhlučnění kabiny a vysoké kvality odpružení.

34 BAREVNÝCH
KOMBINACÍ
34 BAREVNÝCH
KOMBINACÍ

Přizpůsobte CITROËN C1 svým představám. Jednobarevný nebo dvoubarevný? Vybírat můžete z 34 různých barevných kombinací. Rozhodování i o těch nejmenších detailech je pouze na vás.

6 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ
ŘÍZENÍ
6 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ
ŘÍZENÍ

CITROËN C1 je vybaven technologiemi, které vám zpříjemní cestování. K dispozici je šest bezpečnostních a asistenčních systémů řízení, včetně Active City Brake a systému rozpoznávání dopravního značení.

DESIGN

Citroën C1 - Design

...

NEODOLATELNÝ

OPTIMISTICKÝ A DYNAMICKÝ

CITROËN C1 se vyznačuje optimistickým designem a hravou osobností, které dokresluje rozpustilý pohled předních světlometů.

Světelný vertikální podpis se světly LED denního svícení umocňuje jedinečnou osobnost vozu.


Citroën C1 - Design
Animation-Design-Couleur-232k

34 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

POHRAJTE SI S BARVAMI, EXPERIMENTUJTE S KONTRASTEM

Přizpůsobte CITROËN C1 svým představám a vybírejte z osmi barev karoserie od bílé Lipizan po černou Caldera přes šedou Gallium, modrou Calvi či červenou Scarlett.
Objevte úžasný kontrast dvoubarevných verzí, které jsou v základní výbavě u speciální série nebo jako výbava na přání pro verze Feel a Shine.

Celkem můžete vybírat ze 34 možných kombinací přizpůsobení včetně těch nejmenších detailů.

Navrhněte si CITROËN C1, který se k vám bude hodit!

VESELÝ INTERIÉR

CITROËN C1 je vybaven elegantní palubní deskou oživenou atraktivními barevnými prvky na středovém panelu, na patce řadicí páky a kolem výdechů klimatizace.
Vzhled kabiny působí vesele, optimisticky až troufale také díky jasným barvám použitým na čalounění sedadel.
Design-interieur_1250x650

PRAVÝ MĚSTSKÝ VŮZ

I přes své kompaktní rozměry disponuje CITROËN C1 překvapivě prostornou kabinou s dostatkem místa pro čtyři dospělé osoby.

Délka

mm

Šířka

mm

Výška

mm

Objem kufru

l

JÍZDNÍ KOMFORT

Citroën C1 - Confort - CAC

CITROËN C1 je ideálním partnerem do města. Celkové pohodlí zajišťují propracovaná komfortní sedadla a řada praktických úložných prostor důmyslně rozmístěných v kabině vozu. Další užitečnou výbavou, kterou dozajista oceníte, je 7″ dotykový displej, automatická klimatizace a ovládací prvky na volantu, přičemž třídveřová verze je navíc vybavena elektricky ovládanými předními sedadly s pamětí.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR 196 l

PRAKTICKÝ A DOBŘE PŘÍSTUPNÝ

CITROËN C1 je jako stvořený pro usnadnění každodenních povinností.

Zavazadlový prostor o objemu 196 l je snadno přístupný díky zadní sklopné lavici a poklopu zavazadlového prostoru, který se sklopí při zvednutí víka zadních dveří. Se sklopenými zadními sedadly se objem zavazadlového prostoru zvýší na neuvěřitelných 780 l.
Citroën C1 - coffre

TECHNOLOGIE

PRO BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ

Citroën C1 - technologie

CITROËN C1 je již v základní výbavě doslova nabitý nepostradatelnými technologiemi, které podstatně přispívají k bezpečnější jízdě. Jde zejména o šest airbagů, systém ESP stabilizující trajektorii vozidla v případě ztráty přilnavosti, omezovač rychlosti a indikátor poklesu tlaku v pneumatikách.

6 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

CITROËN C1 je vybaven šesti bezpečnostními a asistenčními systémy řízení, včetně Active City Break. Tento sytém, který funguje díky radarům a kameře zabudované do horního čelního skla, automaticky brzdí v případě jakéhokoli nebezpečí kolize.

Mirror-Screen_white_625x450

MIRROR SCREEN

MĚSTSKÝ PROVOZ A KONEKTIVITA

Technologie Mirror Screen umožní zrcadlení obrazovky vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7″ displeji vozu a vy můžete bezpečně ovládat jeho funkce.
Poslouchejte hudbu, kontrolujte zprávy, používejte navigaci nebo hledejte místo k zaparkování – to vše při zachování bezpečné jízdy.

Funkce Mirror Screen je kompatibilní s Android Auto, Apple CarPlay ™ a MirrorLink®.


MOTORIZACE

VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ

CITROËN C1 je poháněn 3válcovým benzinovým motorem poslední generace s funkcí Stop & Start ve spojení s manuální převodovkou.

Díky motoru VTi 72 S&S se CITROËN C1 umísťuje na předních pozicích s ohledem na výši spotřeby paliva a emisí CO₂.


Citroën C1 - Moteur-Euro6.2
Citroën C1 - Miniatures

MINIATURY CITROËN C1

K DISPOZICI U VAŠEHO PRODEJCE CITROËN

CITROËN C1 v měřítku 1:64 a 1:43.
Top