CITROËN JE S VÁMI - AUTOSALONY OTEVŘENY OD 20. DUBNA

VÍCE

Budete přesměrováni za vteřin

1
2
3
4
5

OBJEVTE CITROËN C3 VE VIDEÍCH!

Do světa kompaktních hatchbacků přichází nová vlna inovací! Moderní CITROËN C3 nabízí trendy optimistický design, který zvýrazňují barevné doplňky stejně jako ochranné prvky Airbump®. Jeho elegantní silueta vás okamžitě upoutá. Objevte CITROËN C3 v šesti videích zaměřených na styl, možnosti přizpůsobení, Citroën Advanced Comfort®, nové technologie a kameru ConnectedCAM Citroën®.

 

360° VIRTUÁLNÍ TESTOVACÍ JÍZDA

Řízení v rušném městě je často strašákem pro každou ženu. Nepřehledné dopravní situace, nervózní řidiči, a hlavně nedostatek místa na zaparkování. To určitě znáte. Ovšem nemusí tomu tak být. I jízda po přeplněných ulicích se může stát zábavou. A to díky Citroenu C3, městskému vozu s kompaktními rozměry a velkým vnitřním prostorem. Kombinací barvy karoserie a vnějších prvků se stanete v městské džungli nepřehlédnutelná.

DESIGN

1500x500_Citroën_C3-Design_v2.jpg

Zamilujte se na první pohled! CITROËN C3 upoutá charismatickou přídí, výraznou maskou chladiče a robustností, to vše mu dodává silný a energický vzhled. Jeho ladné linie, působivý design a líbivé barvy z něj činí módní trendy model. S vozem CITROËN C3 se spolehlivě odlišíte a budete styloví!

ROZMĚRY VOZU CITROËN C3

Délka

3996 mm

Šířka

1749/2007 mm

Výška

1474 mm

Objem kufru

589 / 936 l

SVĚTELNÝ PODPIS

747x322C3_signature_lumineuse.jpg

Při pohledu zepředu zaujme dvouúrovňový světelný podpis, který vůz opticky zvyšuje. Chromované logo CITROËN umístěné v masce plynule přechází až ke světlům LED denního svícení, pod nimiž jsou umístěny oblé světlomety. Přední nárazník splývající s karoserií dodává vozu na mohutnosti, zatímco barevné lemování mlhových světlometů oživuje celkový vzhled!

BAREVNÝ KONTRAST

747x322_Citroën_C3_toit_biton_v4.jpg

Dvoubarevné provedení karoserie je jedním z okamžitě identifikovatelných znaků vozu CITROËN C3. U střechy můžeme volit mezi 3 barvami, které ladí s lemováním mlhovek, vnějšími zpětnými  zrcátky a polepy sloupků C a přitom ostře kontrastují s černými sloupky zvýrazňujícími dynamickou siluetu vozu. Plocha skel zajišťuje vyvážený poměr mezi bezpečností a dobrou světelností v kabině. Výsledkem je sebevědomý přívětivý vzhled bez známek agresivity.

New Citroen C3 Roof Design

POLEP STŘECHY

Originální polep střechy váš CITROËN C3 spolehlivě odliší a podpoří jeho moderní vzhled. Polep v bílém či černém provedení je odolný vůči povětrnostním vlivům i poškrábání.
Airbump nouvelle citroen C3 new

AIRBUMP®:
DESIGN, KTERÝ CHRÁNÍ

Ochranné prvky Airbump®, které byly použity již u vozu CITROËN C4 Cactus, jsou tvořeny vzdu-chovými kapslemi. Tento typický znak vozů CITROËN je stylovým doplňkem a zároveň chrání karoserii vozu.

Použitý materiál, kterým je termoplastický polyuretan, je odolný vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození.

Panely umístěné ve spodní části dveří jsou tvořeny kapslemi plněnými vzduchem. Ty chrání auto-mobil v místech, které jsou v městském prostředí nejzranitelnější. Prvky Airbump® oživuje bílé nebo červené lemování, které je sladěné s barvou střechy.

ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREVNÝCH KOMBINACÍ

CITROËN C3 poskytuje bohatou nabídku barev karoserie, ze kterých můžete vybírat: Almond Green, Polar White, Cobalt Blue, Shark Grey, Arctic Steel, Ruby Red, Perla Nera Black, Orange Pow-er nebo Soft Sand.

Kombinací těchto barev se 3 možnými barevnými provedeními střechy (Black Onyx, Sport Red, Opal White) získáte jedinečnou možnost individualizovat svůj vůz. Kontrastní střechou oživíte nevýraznou barvu karoserie nebo naopak výraznou barvu ztlumíte střízlivým provedením střechy. Tyto barevné kombinace posilují inovativní styl a svěžest vozu CITROËN C3.
597x507_perso_blur.jpg
konfigure

Svůj CITROËN C3 si nyní můžete nakonfigurovat on-line. Zvolte svou oblíbenou barvu, vyberte provedení interiéru i motorizaci a poté si konfiguraci uložte a postupujte dále.

PŘIZPŮSOBTE VŮZ VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM

1500x646_Nouvelle_C3_Personnalisation_blur.jpg

Možnosti individualizace jsou neomezené. Dvoubarevná či jednobarevná karoserie? S prvky Airbump® nebo bez nich? Provedení interiéru vyzývavé nebo střídmě elegantní? Vybírejte ze všech možných barevných kombinací!

POHODLÍ

C3

Ve voze CITROËN C3 se budete cítit jako v bavlnce, izolováni od vnějšího světa a rušného provozu. Ihned po nasednutí vás obklopí komfort, který zajišťují již od pohledu pohodlná sedadla. Panoramatické střešní okno vpouští do kabiny dostatek světla a vytváří v interiéru příjemnou atmosféru. V neposlední řadě zajisté oceníte velké množství praktických odkládacích ploch. Vůz působí celkově velmi pohodlným dojmem a vy, stejně jako vaši spolucestující, si cestování dozajista užijete.

597x500_Nouvelle_Citroën_C3_coffre_v2.jpg

PROSTORNOST
& DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PLOCHY

Úložné prostory jsou řešeny s ohledem na co největší funkčnost. CITROËN C3 nabízí praktický středový odkládací prostor, který je doplněn prostornými kapsami v panelech předních dveří.

Světlý vnitřek odkládacích přihrádek kontrastuje s odloženými předměty, a proto je nepřeh-lédnete. Nekompromisní zavazadlový prostor disponuje objemem téměř 300 l.

NEVÍDANÁ ELEGANCE

1500x500_Citroën_confort_intérieur_v2.jpg

Interiér vozu kombinuje prvotřídní použité materiály s řadou elegantních prvků.  Harmonie je jasně patrná z ladných linií dveří, sedadel i palubní desky. Příjemné kvalitní materiály  ve spojení s výraznými barvami jsou v dokonalé symbióze. 

Design interiéru je inspirován světem cestování, o čemž svědčí zejména kliky dveří a textilní prvky na palubní desce.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Toit de la nouvelle new citroen C3

Vychutnejte si naplno krajinu, kterou projíždíte, díky panoramatickému střešnímu oknu. Posádka vozu CITROËN C3 zcela jistě ocení příjemně prosvětlenou kabinu, která opticky zvětšuje prostor. Intenzitu světla je možno měnit pomocí zatemňovací clony.

PŘÍJEMNÝ POCIT V KABINĚ

747x322_Citroën_C3_Plance_Bord.jpg

Uvnitř vozu se cítíte jako v obývacím pokoji! Tento pocit posiluje horizontálně členěná palubní deska, která vyvolává dojem velkého prostoru a šířky kabiny.

POHODLNÁ SEDADLA

New_C3_Welcoming_Seats_747x322

Maximální péče byla věnována sedadlům vozu CITROËN C3, která jsou pohodná a dostatečně široká. Díky bederní opěrce a zvoleným materiálům poskytují komfort na nejvyšší úrovni.

TECHNOLOGIE

231544.70

CITROËN C3 nabízí i nejnovější technologie v podobě zabudované full HD kamery ConnectedCAM Citroën™ či 3D navigaci s hlasovým ovládáním. Moderní hatchback je rovněž vybaven celou řadou asistenčních systémů řízení jako jsou zpětná parkovací kamera, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu nebo systém sledování mrtvého úhlu.

NATOČTE SI SVÉ ZÁŽITKY ZA VOLANTEM

609x343_ConnectedCam_V2.jpg

Kamera ConnectedCAM Citroën® ve voze CITROËN C3 vám umožní zvěčnit si úchvatné scenérie, nevšední místa či panoramata měst. Tento nový systém používá kameru umístěnou za zpětným zrcátkem, která natáčí to, co řidič vidí přes čelní sklo automobilu. Poskytuje videozáznam vašich zážitků za volantem: jednoduchým stiskem pořídíte fotografii a můžete ji sdílet na sociálních sítích. Kamera snímá a ukládá to, co se děje před vámi, takže může poskytnout i cenné informace v případě nehody.

 

ASISTENČNÍ SYSTÉMY PRO BEZPEČNĚJŠÍ JÍZDU

New Citroen C3 Technology

Systém nouzového automatického brzdění se zvukovou a vizuální výstrahou snižuje riziko vzniku kolize. Multifunkční kamera umístěná v horní části čelního skla detekuje překážky. Je-li zjištěno riziko kolize, systém řidiče upozorní a pokud řidič nereaguje, systém automaticky vozidlo zastaví.

New Citroen C3 Technology

Systém sleduje chování řidiče pomocí multifunkční kamery umístěné v horní části čelního skla a zjišťuje případné odchylky od dráhy vozu od vodorovného značení na silnici. Tato funkce je zvláště vhodná na dálnicích při rychlostech nad 65 km/h.

New Citroen C3 Technology

Systém usnadňující rozjezd do svahu, který zabrání nežádoucímu posunu vozu po uvolnění brzdového pedálu. Funguje při sklonu větším než 3 %, kdy udržuje vůz na místě po dobu dvou vteřin.

747x322_SAM_Citroen_C3_blur.jpg

Tento systém, který funguje podobně jako čidla parkovacího asistentu, je velmi užitečný na rychlostních silnicích a dálnicích. Systém upozorňuje řidiče pomocí kontrolky ve vnějších zpětných zrcátkách na přítomnost jiného auta v mrtvém úhlu.

747x322-1.jpg

Systém rozpoznávající pomocí kamery vodorovné značení na silnici dokáže zjistit neúmyslné opuštění jízdního pruhu. Jakmile systém zjistí riziko překročení dělicí čáry, spustí řídící jednotka systému alarm. Řidič je upozorněn zvukovým signálem a vizuálním varováním. 

747x322_Caméra_Recul_Citroen_C3_blur.jpg

Systém umožňující zobrazit na dotykovém displeji bezprostřední okolí za vozem. Pohled je doplněný barevnými čárami, které vymezují vzdálenost vozu od případné překážky. Výsledkem je skutečně snadnější manévrování!

747x322_Citroën_C3_alerte_somnolence.jpg

Cítíte únavu? Systém po 2 hodinách nepřetržitého řízení při rychlosti převyšující 65 km/h vyzve řidiče, že je čas udělat si přestávku.

New_C3_Speed_Recognition_747x322

Tento systém přináší řidiči v jakémkoliv okamžiku informace o rychlostních limitech, které je třeba dodržovat. Jakmile je dopravní značka s omezením rychlosti detekována kamerou, řidič může přijmout doporučení k povolené rychlosti a upravit tempomat nebo omezovač.

DIESELOVÉ MOTORY BlueHDi & A BENZINOVÉ MOTORY PureTech

Engine-of-the-year-2018-Citroen-C3

CITROËN C3 nabízí nejnovější generaci benzinových motorů PureTech, které jsou účinné a zároveň úsporné. Benzinové verze jsou v CITROËNU C3 k dispozici s tříválcovým motorem PureTech 82 s manuální převodovkou.

Pro rozšíření dynamické řady motorů je CITROËN C3 k dispozici také s motorem, který v roce 2018 získal ocenění Mezinárodní motor roku, PureTech 110 (Stop&Start) s automatickou převodovkou EAT6, který nabízí optimální potěšení z jízdy, pohodlí i efektivitu.

NÁZOR TISKU

logo-press-evo

Citroën C3 není třeba až tak podrobně představovat. Vyrábí se již ve třetí generaci, pro letošní rok navíc i v limitované sérii C3 Origins. Ta se hlásí ke 100. výročí, které značka s dvojitým šípem v roce 2019 oslavuje

C3 - Ideální společník do města

Nový Citroën C3 nejvíc oceníte ve městě, kde se díky své velikosti dostane všude. Navíc vás i kolemjdoucí oslní svým originálním designem.

logo-press-autazive

K příležitosti oslav stého výročí značky Citroën vznikla limitovaná edice ORIGINS, která je dostupná i u malého městského vozu s označením C3.

logo-automotor-sport

Třetí generace Citroënu C3 přebírá prvky z originálního crossoveru C4 Cactus, nemá ale tolik chyb a nvíc přiváží kameru pro pořizování momentk zpoza čelního skla.

logo-press-tt

Konvenční automobily dovede postavit každý, ale my jsme jiní – asi tak by se dala zjednodušeně vyjádřit filozofie značky Citroën. V průběhu její už téměř stoleté historie přišli Francouzi s řadou pozoruhodných vozů, často s neobvyklým technickým řešením a zajímavým tvarováním. K této tradici se hlásí i novinka na trhu, kterou je Citroën C3 třetí generace.

logo-pres7s-zeny

Když se zeptáte každé ženy – řidičky, jaké je podle ní ideální auto, vyjmenuje vám ihned několik vlastností, které by její vysněný vůz měl mít.  Nejčastěji touží po autě do města, které má sportovní vzhled, je praktické, samo zaparkuje a okamžitě okouzlí jízdními vlastnostmi. My jsme pro vás takové našli!

logo-press-autoroad

I když tohle auto měří na délku necelé čtyři metry, dovnitř se vejdou bez větších problémů čtyři průměrně vzrostlí cestující. Potěší i kufr, jenž disponuje základním objemem 300 litrů.

Top