Budete přesměrováni za vteřin

Nový Citroën C3 je hatchback inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Svými 97 kombinacemi individualizace se nepodobá žádnému jinému vozu.  Z hlediska komfortu je nový Citroën C3 vybaven originálními sedadly Advanced Comfort a odpružením, které jej řadí na 1. místo ve své kategorii.  Moderní vůz s připojením na internet nabízí i 12 asistenčních systémů řízení pro usnadnění každodenního života.

OBJEVTE NOVÝ CITROËN C3 VE VIDEU

DESIGN

Tvar a vzhled nového Citroënu C3 se vyvíjejí směrem k větší dynamice, vůz získal přirozenou sílu. Propracované tvary podtržené novými grafickými prvky se inspirovaly od vozů SUV.

New Citroën C3
New Citroën C3 look affirmé

VÝRAZNÝ VZHLED

Nový Citroën C3 představuje v rámci modelové řady Citroën novou etapu z hlediska stylu. Jeho přední strana se inspirovala konceptem CXPERIENCE, je výraznější a dynamičtější.

AŽ 97 KOMBINACÍ EXTERIÉRU

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ NOVÝ CITROËN C3 VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM

7 ODSTÍNŮ KAROSERIE

Již známé barvy (Černá Perla Nera, Šedá Acier, Šedá Platinium, Písková Sable, Bílá Banquise) doplňují 2 nové odstíny Červená Elixir a Spring Blue.
New Citroën C3 teintes carrosserie

4 BALÍČKY BAREV

New Citroën C3 Pack-Color

Balíček Pack Color tvoří barevné prvky zahrnující lišty kolem mlhovek a kolem prvků Airbump®. U nového Citroënu C3 doplňuje černou, bílou a červenou barvu nový odstín Emeraude Anodisé.

4 ODSTÍNY STŘECHY

Nový Citroën C3 má v nabídce nový moderní odstín Bleu Emeraude (doplňující odstín Bílá Opale, Černá Onyx, Červená Aden). Odstíny střechy ladí s odstínem zpětných zrcátek a clonou na zadních bočních okénkách.
New Citroen C3 Teintes de toit

3 STŘEŠNÍ DEKORY

Decor-toit-4_1500x400

Červená, Émeraude nebo Techwood. Upravte si vzhled střechy nového Citroënu C3, k dispozici jsou tři grafické styly.

3 STYLY INTERIÉRU

New Citroën C3 Ambiances Interieures

Nová C3 nabízí vedle standardního stylu zdůrazňujícího čistý a vkusný vzhled i 2 nové styly, které jsou k dispozici za příplatek. Tvoří je specifické čalounění a barevné prvky:

 • Styl Émeraude využívá kontrast mezi tmavými barvami a barevnými prvky pro dynamičtější styl.
 • Styl Techwood odkazuje svými luxusními měkkými materiály na svět skandinávského nábytku.

CITROËN
ADVANCED COMFORT®

Nový Citroën C3 se pro celkový špičkový komfort opírá o program Citroën Advanced Comfort®. Nový Citroën C3 představuje skutečné místo k životu, které dokáže pojmout až 5 osob. Vyvíjí se tak, aby nabízel stále více pohody.

New Citroën C3 Citroen-Advanced-Comfort
New Citroën C3 Sieges

NOVÁ SEDADLA CITROËN ADVANCED COMFORT

Nový Citroën C3 využívá zpracování sedadel Advanced Comfort, což je 100% inovace Citroën.
Tato velká sedadla zajišťují větší komfort, a to jak vizuální, tak z hlediska držení těla, se speciálním polstrováním grafického vzhledu a oporou bederní páteře.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR O OBJEMU 300 LITRŮ

A VELKÉ MNOŽSTVÍ ODKLÁDACÍCH PŘIHRÁDEK

New Citroën C3 Coffre

Každodenní život je v novém Citroënu C3 velmi snadný. Díky středové odkládací přihrádce se uvolnilo maximum prostoru vepředu. Doplňuje ji velká odkládací přihrádka před sedadlem spolujezdce (6,25 l). Nový Citroën C3 nabízí rovněž objemné odkládací kapsy v předních dveřích. A konečně je tu zavazadlový prostor o objemu 300 l, takže se posádka nemusí nijak omezovat se zavazadly.

TECHNOLOGIE

Nový Citroën C3, který se inspiroval od svých zákazníků a jejich způsobu používání automobilů, usnadňuje každodenní život díky celé řadě prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

New Citroën C3 Technologies

12 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

ZÁŽITEK KLIDNÉHO ŘÍZENÍ

NOVINKA

PŘEDNÍ PARKOVACÍ ASISTENT

Tento systém, který má usnadnit řízení ve městě, tvoří 6 čidel předního parkovacího asistenta, které spouštějí zvukovou výstrahu.

ADAS-ADML_315x425

HANDS-FREE PŘÍSTUP A STARTOVÁNÍ

Tento systém umožňuje odemknout/zamknout a nastartovat vůz a ponechat si přitom klíč v kapse. Jakmile se řidič přiblíží k vozu, auto ho rozpozná.

ADAS-Active-Safety-Break_315x425

ACTIVE SAFETY BREAK

Tento systém snižuje riziko kolize s překážkou vepředu. Funguje při rychlosti od 5 km/hod., dokáže rozeznat nehybné nebo pohyblivé předměty či chodce. Pokud řidič po varování před rizikem kolize nijak nereaguje, systém automaticky aktivuje brzdy.

ADAS-Aide-Demarrage-Pente_315x425

ASISTENT PRO ROZJEZD DO SVAHU

Tento pomocník usnadňuje rozjezd do svahu. Zabrání nežádoucímu posunu vozu po uvolnění brzdového pedálu a funguje při sklonu větším než 3 %, kdy udržuje vůz na místě po dobu dvou vteřin.

ADAS-Alerte-Attention-Conducteur_315x425

VAROVÁNÍ PŘED SNÍŽENÍM POZORNOSTI ŘIDIČE

Tento systém vyhodnocuje stav bdělosti řidiče prostřednictvím odchylky dráhy vozu od vodorovného značení na silnici. Tato funkce je zvláště vhodná na dálnicích při rychlostech nad 65 km/hod.

ADAS-AFIL_315x425

VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

Tento systém umožňuje bojovat proti nedostatečné bdělosti nebo pouhé nepozornosti za volantem při rychlosti nad 60 km/hod. Pokud vůz přejede bílou čáru bez zapnutí směrového světla, spustí počítač systému alarm. Řidič je upozorněn zvukovým signálem a vizuálním varováním.

ADAS-Regulateur-Vitesse_315x425

TEMPOMAT-OMEZOVAČ RYCHLOSTI ZOHLEDŇUJÍCÍ OMEZENÍ RYCHLOSTI

Tato funkce doporučuje nastavit rychlost zjištěnou na dopravní značce do tempomatu nebo omezovače rychlosti.

ADAS-Camera-Recul_315x425

ZPĚTNÁ PARKOVACÍ KAMERA

Kamera po zařazení zpátečky umožní zobrazit na hlavním displeji pohled na situaci za vozem. Na obrazovce se zobrazí barevné čáry, které vymezují vzdálenost vozu od případné překážky. Výsledkem je skutečně lepší výhled pro usnadnění manévrování.

ADAS-Coffee-break2_315x425

VAROVÁNÍ PŘED RIZIKEM OSPALOSTI

Systém vyzve řidiče, že je čas udělat si přestávku. Varování přichází po 2 hodinách nepřetržitého řízení při rychlosti nad 65 km/hod.

ADAS-Commutation-Feux_315x425

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Tento systém zajištuje automatické přepínání dálkových světel na potkávací podle okolního provozu, jakmile je zjištěna přítomnost vozu.

ADAS-Reconnaissance-Panneaux_315x425

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ S DOPORUČENOU RYCHLOSTÍ

Systém průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a zjištěné údaje zobrazuje na displeji ve voze. Tato rychlost může být nastavena do tempomatu nebo omezovače rychlosti. Funguje v celém rozsahu rychlostí. Systém rovněž přečte značky s koncem nejvyšší povolené rychlostí.

ADAS-Angle-Mort_315x425

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Tento systém upozorňuje řidiče pomocí piktogramu ve zpětných zrcátcích na přítomnost jiného auta v mrtvém úhlu. Zařízení, které funguje na stejném principu jako čidla parkovacího asistenta, představuje velkou výhodu z hlediska bezpečnosti, například na městských dálnicích.

NOVÁ NABÍDKA KONEKTIVITY

Nový Citroën C3 nabízí nové, jednodušší a lépe čitelné služby s připojením na internet: Connect Assist (bezpečnost a asistence), Connect Nav (navigace) a Connect Play (infotainment). Tento balíček služeb je součástí programu Citroën Advanced Comfort®, jehož cílem je zajistit snazší a intuitivní přístup k internetovým službám pro zákazníka a zároveň zaručit optimální bezpečnost, snadnější navigaci a maximální propojení.

CONNECT ASSIST

ASISTENCE & SOS

New Citroën C3 Connect-Assist

Pro bezpečnost řidiče a posádky je nový Citroën C3 vybaven systémem Assistance & SOS, dvěma službami nouzového volání s lokalizací vozu. Tyto bezplatné služby jsou k dispozici nepřetržitě a zaručují v případě poruchy, nevolnosti nebo nehody přesnou lokalizací vozu a rychlý zásah složek záchranného systému

CONNECT NAV

New Citroën C3 Connect-Nav

Dotykový 7” displej nového Citroënu C3, který je umístěný ve středu palubní desky, nabízí novou generaci dotykové on-line navigace. Ta může být rovněž ovládaná prostřednictvím systému hlasového ovládání a umožňuje komunikovat s navigací, telefonem a rádiem. Je spojena s webovými službami, jako je TomTom Traffic, které vám poskytnou informace o dopravě v reálném čase a vizuální a akustické upozorněni na místa, v nichž je zvýšená možnost nehod a nebezpečí.

CONNECT PLAY

MIRROR SCREEN

New Citroën C3 Mirror-Screen

Technologie Mirror Screen kompatibilní se systémy Apple CarPlay™ a Android Auto, umožňuje připojit chytrý telefon a replikovat jeho obsah na displej vozu. Řidič tak získává přístup k jeho multimediálnímu obsahu a svůj telefon včetně aplikací může přímo a snadno ovládat přes dotykový displej vozu.

CONNECTEDCAM CITROËN®

ConnectedCAM-Citroen_1500x400

Nový Citroën C3 využívá technologii ConnectedCAM Citroën®. Tato zabudovaná kamera s připojením na internet umožňuje fotit a natáčet (až 20 vteřin trvající záběr) věci kolem a sdílet je prostřednictvím bezplatné aplikace ConnectedCAM Citroën® nebo si je uložit do paměti.

My-Citroen-Screen

APLIKACE MY CITROEN

VŽDY VE SPOJENÍ SE SVÝM NOVÝM CITROËNEM C3

Díky aplikaci My Citroën zůstanete stále propojeni se svým novým Citroënem C3.
 • Najděte místo, kde je zaparkován
 • Sledujte důležité informace, jako je spotřeba, trasy, polohu vozu
 • Získejte rady k pravidelné údržbě
 • Domluvte si schůzku ve své oblíbené prodejně
 • Nahlédněte snadno do dokumentace ke vozu
 • Vydejte se na cestu v naprostém klidu!

  MOTORY POSLEDNÍ GENERACE

  A AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT6

  New Citroën C3 Motorisation

  Nový Citroën C3 je vybaven výkonnými, účinnými a úspornými motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6:

  • Benzínový tříválec PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou BVM5) a 110 (PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou BVM6.
  • Dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuální převodovkou BVM).

  Nový Citroën C3 je pro větší pružnost a klid za volantem k dispozici také s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).

  Top