Budete přesměrováni za vteřin

Potřebujete dostatečný prostor při každodenním popojíždění i spolehlivost během cesty na dovolenou? Objevte rodinné vozy CITROËN: Vyzkoušejte velkoprostorové vozy v 5, 7 nebo dokonce 9místném provedení… Ve vozech CITROËN bez problémů přepravíte celou rodinu!

Design-7-pl_36195_2018_597X500

CITROËN
Grand C4 SpaceTourer

Sedmimístné velkoprostorové rodinné vozy beze zbytku naplní veškeré požadavky velké rodiny na přepravní kapacitu i variabilitu. Objevte příjemně prosvětlený a velmi prostorný důmyslně uspořádaný interiér. Potřebujete více míst? Stačí okamžik a změníte uspořádání z 5 na 7 míst, případně zvětšíte objem zavazadelníku z 645 l na 704 l.

Citroën Berlingo

CITROËN Berlingo, který je již od roku 1996 považován za průkopníka v oblasti rekreačních vozů, si zachovává veškeré přednosti svých předchůdců. Nyní se objevuje v ještě modernějším provedení. Nový CITROËN Berlingo přichází s inovacemi v oblasti designu, variability a praktičnosti.

Nový CITROËN Berlingo je prostorný, pohodlný a plně přizpůsobitelný s mnoha užitečnými vlastnostmi: rekordním objemem vnitřního prostoru, výjimečnou variabilitou se 3 samostatně posuvnými zadními sedadly, velkým množstvím odkládacích ploch a multifunkční střechou nové generace Modutop®.
VISUEL-2-200-X-141
597x500-SpaceTourer-Sable-Monospace.jpg

Citroën SpaceTourer

CITROËN SpaceTourer oceníte zejména při volnočasových aktivitách s rodinou a přáteli. Díky posuvným a vyjímatelným sedadlům nabízí svým cestujícím příjemný a flexibilní vnitřní prostor. Díky výjimečné variabilitě se CITROËN SpaceTourer přizpůsobí všem vašim požadavkům a způsobům využití.

Ve voze CITROËN SpaceTourer oceníte příjemně prosvětlený interiér díky prosklené střeše složené ze dvou samostatných oken. Každé z nich je možné zaclonit. V noci vytváří interiérové LED osvětlení harmonickou atmosféru.
Top