Podívejte se na obsah

STYLOVÝ BUTIK

Cílem společnosti CITROËN je uspokojit fanoušky značky, náročné sběratele, ale i milovníky nových trendů. Proto nabízí širokou škálu praktických i dekorativních produktů označených logem CITROËN. Rozšiřte svou sbírku miniatur, dopřejte si exkluzivní oblečení a vyzkoušejte převratnou novinku společnosti CITROËN, díky níž zmizí nevolnost při jízdě.

STYL CITROËN PRO KAŽDÉHO

BUTIK CITROËN osloví všechny generace. Naleznete zde širokou škálu originálních výrobků s úchvatným designem ve jménu CITROËN, jako je oblečení, audio příslušenství, miniatury, kancelářské doplňky, hračky nebo kuchyňské náčiní. Objevte bohaté dědictví značky prostřednictvím miniatur, kalíšků, hodinek či audio reproduktorů. Pro každého se něco najde, pro dospělé i pro děti!

 

SEETROËN: ZAPOMEŇTE NA CESTOVNÍ NEVOLNOST

S největší pravděpodobností nevíte, že každý třetí člověk trpí nevolností při jízdě. CITROËN pro tyto případy vyvinul brýle Seetroën.

Jejich speciální obroučky se skládají ze 4 kroužků s barevnou tekutinou. K čemu tekutina slouží? Nemoc z pohybu, jak se nevolnost při jízdě správně nazývá, souvisí s rozdílem zrakového vjemu a vnímání rovnováhy ve vnitřním uchu. Při jízdě se kapalina pohybuje a simuluje umělý horizont. To možní opětovnou synchronizaci zraku a vnitřního ucha za méně než 10 minut. Tato novinka funguje v 95 % případů. Díky tomu si jízdu užije každý.