Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si svůj Citroën Berlingo
Patříte mezi fanoušky rodinného vozu CITROËN Berlingo? Nakonfigurujte si ten svůj, zvolte verzi M či XL a vybírejte ze široké nabídky motorů, výbavy na přání, barev a dekoračních prvků.
Verze výbavy a délka karoserie
Vyberte si ze tří dostupných verzí: You, Plus, a Max. V závislosti na zvolené verzi je možné přizpůsobit exteriér a interiér vozu a dodat další praktickou výbavu. Navrhněte si vůz, který se k vám bude hodit.
Zvolte motor svého nového vozu
CITROËN Berlingo je dodáván s výkonnými motory. Volit můžete mezi benzinovým (PureTech 110 S&S) a dieselovým motorem (BlueHDi 100 nebo 130 S&S), ve spojení s manuální nebo 8stupňovou automatickou převodovkou pro plynulé řazení převodových stupňů a optimální jízdní komfort. Elektrický CITROËN ë-Berlingo je vybaven elektromotorem o výkonu 136 k (100 kW) a nabízí dojezd až 280 km.
Vzhled interiéru a exteriéru

CITROËN Berlingo je k dispozici v různých barvách karoserie: bílá Kaolin, modrá Kiama, černá Perla Nera, šedá Artnense a zelená Sirkka.

V kabině máte na výběr z různých provedení interiéru a čalounění, které v závislosti na zvolené verzi kombinuje černou a šedou látku s dekory. Sedadla byla navržena tak, aby zajistila mimořádné pohodlí řidiči i jeho spolucestujícím a umožnila maximální komfort cestování.

Rozměry vozu Citroën Berlingo
Co se přepravní kapacity týče, CITROËN Berlingo patří k nejlepším ve své kategorii. Objem úložného prostoru dosahuje neuvěřitelných 4 000 l a ve voze je možné převážet předměty delší než 3 m u verze XL. Variabilita vnitřního uspořádání se odvíjí od vnějších rozměrů: délka 4 403 mm, šířka 1 848 mm a výška 1 844 mm. Zavazadlový prostor má minimální objem 597 l a ve spojení se sklopnými sedadly poskytuje dodatek místa pro přepravu všeho potřebného.
Dostupná výbava a příslušenství
CITROËN Berlingo nabízí standardní výbavu, jako je Coffee Break Alert, tempomat, Active Safety Brake a další. Pro pohodlnější provoz můžete vybírat z široké nabídky příplatkové výbavy a doplňků na přání, jako je barevný head-up displej, úložný systém Modutop nebo třeba dětský paket.