Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si svůj Citroën C3
Líbí se vám stylový CITROËN C3? Díky konfigurátoru je snadné si představit, že usedáte za volant tohoto moderního městského vozu! Přizpůsobte CITROËN C3 svým představám – od barvy přes výbavu až po motor. 
Verze výbavy
CITROËN C3 je k dispozici ve verzích Live, Feel, Feel Pack, C-Series, Shine a Shine Pack. Každá zahrnuje bohatou standardní výbavu a doplňky, které oceníte v každodenním provozu. Pokud chcete svému vozu CITROËN C3 dodat ještě více originality, zaměřte se na speciální série Saint James a C-Series.
Zvolte motor svého nového vozu
CITROËN C3 je k dispozici se vznětovým (BlueHDi 100) i zážehovým (PureTech 83, Puretech 110) motorem. V závislosti na zvolené verzi a motoru může být městský vůz k dispozici s manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou EAT6, která nabízí plynulé řazení a dokonalý jízdní komfort.
Vzhled interiéru a exteriéru
S ohledem na vnější vzhled je k dispozici mnoho možností přizpůsobení jako je široká nabídka barev karoserie, speciálních polepů i kol z lehkých slitin. Rovněž interiér vozu CITROËN C3 je možné navrhnout s ohledem na váš vkus a aktuální požadavky. V nabídce jsou různá provedení interiéru i čalounění.
Rozměry vozu Citroën C3
S délkou 3 996 mm, šířkou 1 749 mm a výškou 1 474 mm je CITROËN C3 velmi praktickým vozem, který se bez problémů pohybuje po městě, ale i na delších trasách se v něm budete cítit komfortně. Kompaktní rozměry nejsou na úkor zavazadlového prostoru, jehož objem činí 300 l bez ohledu na zvolenou verzi.