Podívejte se na obsah
Nakonfigurujte si svůj Citroën C3
Líbí se vám stylový CITROËN C3? Díky konfigurátoru je snadné si představit, že usedáte za volant tohoto moderního městského vozu! Přizpůsobte CITROËN C3 svým představám – od barvy přes výbavu až po motor. 
Verze výbavy
CITROËN C3 je k dispozici ve verzích YOU, PLUS a MAX. Každá zahrnuje bohatou standardní výbavu a doplňky, které oceníte v každodenním provozu.
Zvolte motor svého nového vozu
CITROËN C3 je k dispozici s zážehovým (PureTech 83, Puretech 110) motorem. V závislosti na zvolené verzi a motoru může být městský vůz k dispozici s manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou EAT6, která nabízí plynulé řazení a dokonalý jízdní komfort.
Vzhled interiéru a exteriéru
S ohledem na vnější vzhled je k dispozici mnoho možností přizpůsobení jako je široká nabídka barev karoserie a speciálních polepů. Rovněž interiér vozu CITROËN C3 je možné navrhnout s ohledem na váš vkus a aktuální požadavky.
Rozměry vozu Citroën C3
S délkou 3 996 mm, šířkou 1 749 mm a výškou 1 474 mm je CITROËN C3 velmi praktickým vozem, který se bez problémů pohybuje po městě, ale i na delších trasách se v něm budete cítit komfortně. Kompaktní rozměry nejsou na úkor zavazadlového prostoru, jehož objem činí 300 l bez ohledu na zvolenou verzi.