Budete přesměrováni za vteřin

už téměŘ 100 let je naším zásadním heslem komfort!

Citroën nabízí již od svého vzniku v roce 1919 špičkový automobilový komfort. Tento příslib se odráží v heslu značky „Be different, feel good“ a ztělesňují ho čtyři cíle inovací programu Citroën Advanced Comfort®: odfiltrovat nerovnosti, usnadnit pobyt ve voze, zlepšit plynulost používání vozu a odlehčit psychickou zátěž řidiče.
Tranche-5.jpg

KDE SE SETKÁTE S PROGRAMEM CITROËN ADVANCED COMFORT?

-
Značka programem Citroën Advanced Comfort® potvrzuje své osvědčené know-how a nabízí odpověď přizpůsobenou veškerým vašim očekáváním.

Pokud se chcete seznámit s programem Citroën Advanced Comfort®, není to nic těžkého.
Stačí kliknout na logo Citroën Advanced Comfort® v horní části stránky a spustit animaci, která vám představí exkluzivní komfortní vlastnosti vozu, který jste si vybrali.

GIF2.gif
597x597.jpg

usnadnit pobyt ve voze

Vzhledem k tomu, že na palubě svého vozu trávíte spoustu času, snaží se Citroën, aby byly vaše cesty co nejpohodlnější. Přispívá k tomu prostorná funkční kabina bez přílišných zbytečností, ve které nechybí dostatek odkládacích přihrádek... K tomu, abyste se v ní cítili jako doma, ani nemusíte zavírat oči!

A konkrétně?

Pomocí odkládací přihrádky Top Box® ve voze Citroën C4 Cactus nebo přepravnímu systému Modutop® ve voze Citroën Berlingo získáte spoustu místa a můžete mít vše na dosah ruky, aniž byste museli interiér vozu přeplňovat!

ODFILTROVAT NEROVNOSTIToužíte po klidném a pohodovém cestování? Citroën Advanced Comfort® na vás myslí a nabízí útulný, funkční a pohodový prostor díky nápravovému systému, který odpruží veškeré nerovnosti silnice, pohodlným sedadlům a akustickému komfortu, který vás izoluje od hluku a dodá vám klid ... Výsledkem je „bublina pohody“ pro ty, kterým se obtížně ráno vstává z postele, i pro ty, kdo si potřebují v noci odpočinout!

A konkrétně?

Osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, možnost cítit se jako v bavlnce díky výbavě Pack Lounge: Nový Citroën C4 Picasso je plnohodnotnou součástí programu Citroën Advanced Comfort®.597x597.jpg
597x597_Page_CAC.jpg

ZLEPŠIT PLYNULOST POUŽÍVÁNÍ VOZUUž nemusíte bojovat s problémy s připojením a trávit hodiny telefonováním na krajnici ... Díky užitečným a intuitivním podpůrným prvkům řízení a propojením se svými osobními přístroji zůstanete ve voze stále připojení.

Více komfortu, méně složitosti a větší bezpečnost v každodenním životě.
597x597_1.jpg

ODLEHČIT PSYCHICKOU ZÁTĚŽ ŘIDIČE

Po náročném dni si potřebujeme všichni oddechnout. 

Cílem čtvrtého pilíře programu Citroën Advanced Comfort ® je odlehčit vám psychickou zátěž tím, že vám pomůžeme uvolnit mysl! Všechno ve voze bylo zvoleno tak, aby vytvářelo pohodu: uklidňující osvětlení, které lze upravit podle přání, měkké a příjemné materiály a optimální kvalita vzduchu... 

Co kdyby byla kabina vašeho vozu zdrojem pohody a klidu? 

Vyzkoušejte si to!

Top