Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

už téměŘ 100 let je naším zásadním heslem komfort!

Citroën nabízí již od svého vzniku v roce 1919 špičkový automobilový komfort. Tento příslib se odráží v heslu značky „Be different, feel good“ a ztělesňují ho čtyři cíle inovací programu Citroën Advanced Comfort®: odfiltrovat nerovnosti, usnadnit pobyt ve voze, zlepšit plynulost používání vozu a odlehčit psychickou zátěž řidiče.
Tranche-5.jpg

KDE SE SETKÁTE S PROGRAMEM CITROËN ADVANCED COMFORT?

-
Značka programem Citroën Advanced Comfort® potvrzuje své osvědčené know-how a nabízí odpověď přizpůsobenou veškerým vašim očekáváním.

Pokud se chcete seznámit s programem Citroën Advanced Comfort®, není to nic těžkého.
Stačí kliknout na logo Citroën Advanced Comfort® v horní části stránky a spustit animaci, která vám představí exkluzivní komfortní vlastnosti vozu, který jste si vybrali.

GIF2.gif
597x597.jpg

usnadnit pobyt ve voze

Vzhledem k tomu, že na palubě svého vozu trávíte spoustu času, snaží se Citroën, aby byly vaše cesty co nejpohodlnější. Přispívá k tomu prostorná funkční kabina bez přílišných zbytečností, ve které nechybí dostatek odkládacích přihrádek... K tomu, abyste se v ní cítili jako doma, ani nemusíte zavírat oči!

A konkrétně?

Pomocí odkládací přihrádky Top Box® ve voze Citroën C4 Cactus nebo přepravnímu systému Modutop® ve voze Citroën Berlingo získáte spoustu místa a můžete mít vše na dosah ruky, aniž byste museli interiér vozu přeplňovat!

ODFILTROVAT NEROVNOSTIToužíte po klidném a pohodovém cestování? Citroën Advanced Comfort® na vás myslí a nabízí útulný, funkční a pohodový prostor díky nápravovému systému, který odpruží veškeré nerovnosti silnice, pohodlným sedadlům a akustickému komfortu, který vás izoluje od hluku a dodá vám klid ... Výsledkem je „bublina pohody“ pro ty, kterým se obtížně ráno vstává z postele, i pro ty, kdo si potřebují v noci odpočinout!

A konkrétně?

Osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, možnost cítit se jako v bavlnce díky výbavě Pack Lounge: Nový Citroën C4 Picasso je plnohodnotnou součástí programu Citroën Advanced Comfort®.597x597.jpg
597x597_Page_CAC.jpg

ZLEPŠIT PLYNULOST POUŽÍVÁNÍ VOZUUž nemusíte bojovat s problémy s připojením a trávit hodiny telefonováním na krajnici ... Díky užitečným a intuitivním podpůrným prvkům řízení a propojením se svými osobními přístroji zůstanete ve voze stále připojení.

Více komfortu, méně složitosti a větší bezpečnost v každodenním životě.
597x597_1.jpg

ODLEHČIT PSYCHICKOU ZÁTĚŽ ŘIDIČE

Po náročném dni si potřebujeme všichni oddechnout. 

Cílem čtvrtého pilíře programu Citroën Advanced Comfort ® je odlehčit vám psychickou zátěž tím, že vám pomůžeme uvolnit mysl! Všechno ve voze bylo zvoleno tak, aby vytvářelo pohodu: uklidňující osvětlení, které lze upravit podle přání, měkké a příjemné materiály a optimální kvalita vzduchu... 

Co kdyby byla kabina vašeho vozu zdrojem pohody a klidu? 

Vyzkoušejte si to!

Top