CITROËN JE S VÁMI - AUTOSALONY OTEVŘENY OD 20. DUBNA

VÍCE

Budete přesměrováni za vteřin

Anketa Firemní auto roku, letos zvítězily vozy C3 Aircross a Jumpy Furgon.

Anketa Firemní auto roku vstoupila do své druhé dekády a letos hodnotila 44 nominací od osmnácti automobilových značek. Nominované automobily se ucházely o přízeň stočlenné manažerské poroty, sestávající ze stovky manažerů stovky domácích firem a organizací. V porotě jsou jak zástupci vrcholového managementu, tak fleetoví manažeři, vedoucí nákupu, provozu a podobné pozice vztahující se jak ke strategickému, tak taktickému či operativnímu řízení vozových parků.


A jak se umístily naše vozy?

V kategorii Standard, která představuje základní úroveň firemních aut pro běžné pracovní pozice, letos zvítězil Citroën C3 Aircross coby model s velmi dobrým poměrem cena/užitná hodnota. Na dalších místech se umístily modely Toyota Aygo, a elektromobil Renault Zoe.

V kategorii Užitkové vozy zvítězil Citroën Jumpy Furgon.

„Anketa Firemní auto roku byla vůbec první anketou tohoto druhu u nás, která nabízela v rámci hodnocení porotcům možnosti testovacích jízd na speciálně za tím účelem pořádaných akcích. Na tento trend pak navázaly jiné ankety, do té doby stavící čistě na internetovém hlasování, které jsme v naší anketě považovali vždy za doplněk hlavní části ankety. Každoročně se snažíme přilákat k členství v porotě pro hlavní hodnocení stovku zajímavých manažerských osobností, což není v dnešní uspěchané době vůbec snadné. Ale tak jako každý rok, i letos se nám podařilo vytvořit zajímavou porotu, ve které nechybí ani představitelé těch největších provozovatelů vozových parků u nás,“ říká Richard Plos, šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily.

Za značku Citroën ceny přebral pan Jaromír Heřmanský.

 

autoroku1

Předávání ceny za vítězství C3 Aircross v kategorii Standard, předává předseda představenstva společnosti JASS, a.s. Aleš Marván

 

autoroku2

Předávání ceny za vítězství Jumpy Furgon v Internetovém halasování, kategorie Užitkové vozy, předává jednatel Club 91, s.r.o. Martin Mensa

Top