Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

PŘEVODOVKY EAT6 A EAT8

Jistota a komfort řízení

Automatická převodovka EAT6

18ZZ3_C3AEAT6_747X400

Automatická převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission, 6 převodových stupňů) s novým měničem poskytuje díky rychlejšímu a plynulejšímu řazení vyšší komfort řízení. Pohodlné používání, flexibilita a radost z řízení vám zpříjemní každodenní cestování. Převodovka EAT6, nastavená pro komfort řízení a plynulé řazení převodů, navíc nabízí dva zvláštní režimy fungování, které řidič aktivuje tlačítky před ovládací pákou: program «Sport» umožňuje dynamický styl jízdy a program «Sníh» usnadňuje rozjezdy a pohyb vozu při zhoršených podmínkách sjízdnosti. Automatická převodovka EAT6 je účinná a výkonná! 

Automatická převodovka EAT8

18P17_C5AEAT8_747X400

Nejnovější osmistupňová automatická převodovka EAT8 "Efficient Automatic Transmission" s ovladačem Shift and Park by wire je účinnější, nabízí prvotřídní komfort používání a zásluhou následujících vylepšení vykazuje v porovnání s typem EAT6 úsporu ve spotřebě paliva až 7 %:
- zavedení 8 převodových stupňů a lepší účinnost díky rozšíření funkčního intervalu systému Stop & Start až do 20 km/h, nižší hmotnost a kompaktní rozměry (vzhledem k EAT6 až o 2 kg),
- plynulost řazení, které je dosaženo díky optimalizaci přenosu točivého mometu mezi motorem a převodovkou a zvýšením počtu převodových stupňů na 8. Skok v režimu otáček při řazení převodů se tak snižuje.

Top