Budete přesměrováni za vteřin

PŘEVODOVKY EAT6 A EAT8

Jistota a komfort řízení

18ZZ3_C3AEAT6_747X400

Automatická převodovka EAT6

Automatická převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission, 6 převodových stupňů) s novým měničem poskytuje díky rychlejšímu a plynulejšímu řazení vyšší komfort řízení. Pohodlné používání, flexibilita a radost z řízení vám zpříjemní každodenní cestování. Převodovka EAT6, nastavená pro komfort řízení a plynulé řazení převodů, navíc nabízí dva zvláštní režimy fungování, které řidič aktivuje tlačítky před ovládací pákou: program «Sport» umožňuje dynamický styl jízdy a program «Sníh» usnadňuje rozjezdy a pohyb vozu při zhoršených podmínkách sjízdnosti. Automatická převodovka EAT6 je účinná a výkonná! 

18P17_C5AEAT8_747X400

Automatická převodovka EAT8

Nejnovější osmistupňová automatická převodovka EAT8 "Efficient Automatic Transmission" s ovladačem Shift and Park by wire je účinnější, nabízí prvotřídní komfort používání a zásluhou následujících vylepšení vykazuje v porovnání s typem EAT6 úsporu ve spotřebě paliva až 7 %:
- zavedení 8 převodových stupňů a lepší účinnost díky rozšíření funkčního intervalu systému Stop & Start až do 20 km/h, nižší hmotnost a kompaktní rozměry (vzhledem k EAT6 až o 2 kg),
- plynulost řazení, které je dosaženo díky optimalizaci přenosu točivého mometu mezi motorem a převodovkou a zvýšením počtu převodových stupňů na 8. Skok v režimu otáček při řazení převodů se tak snižuje.

Top