Podívejte se na obsah
TÝM AG2R CITROËN
Významné partnerství v oblasti cyklistiky

Již více než 100 let vytváří CITROËN společně se svými zákazníky neuvěřitelný příběh běžného života a každodenní mobility. Od ledna 2021 se společnost CITROËN stává spolu s AG2R LA MONDIALE sponzorem týmu Vincenta Lavenua.

Toto partnerství ve jménu jedinečného sloganu ODLIŠNÁ MOBILITA přináší zásadní poselství.

CITROËN

Citroën – populární značka

CITROËN byl již od svého vzniku vždy oblíbenou značkou blízkou lidem. Cyklistika tuto myšlenku dokonale ztělesňuje: sdružuje velké množství lidí všech věkových kategorií v mnoha zemích světa.

Proto se společnost CITROËN zcela logicky zapojuje do dění kolem cyklistiky.

AG2R LA MONDIALE

Dlouhodobý partner týmu vincenta lavenua

AG2R LA MONDIALE, dříve AG2R Prévoyance, již 23 let spolupracuje s týmem Vincenta Lavenua.

Se vstupem společnosti CITROËN do sponzoringu přichází od ledna 2021 nová éra týmu pod označením AG2R CITROËN.

TÝM AG2R CITROËN

Francouzský tým s mezinárodním obsazením

Tým AG2R CITROËN tvoří 30 cyklistů osmi různých národností: 17 Francouzů, 5 Belgičanů, 2 Lucemburčané, 2 Švýcaři, 1 Ital, 1 Fin, 1 Australan a 1 Američan.

Všichni do jednoho sdílí hodnoty značky CITROËN, kterými jsou odvaha, výkon a dostupnost.

Toto partnerství umožňuje týmu udělat nový krok ve svém rozvoji a v prezentaci na nejznámějších závodech World Tour.

UNIKÁTNÍ A ODVÁŽNÝ DRES

Nová identita týmu

Vytvoření nové vizuální identity týmu AG2R CITROËN je zásadním momentem spolupráce týmu Vincenta Lavenua a společností CITROËN a AG2R LA MONDIALE. Její příprava trvala celých pět měsíců.

Vzhled dresu se neomezuje pouze na prezentaci značek. Představuje skutečnou výzvu pro všechny tři zúčastněné strany, které volí výraznou a unikátní grafickou realizaci, která v pelotonu jistě vynikne. Bezezbytku dokládá společnou odvahu, spojenectví a ambice partnerů.

DOPROVODNÉ VOZY CITROËN

Podpora závodníkům

Tým AG2R CITROËN doprovází flotila nejnovějších vozů CITROËN. Po celý rok uvidíte v blízkosti závodníků SUV CITROËN C5 Aircross a CITROËN SpaceTourer XL i další nové modely značky.

PŘÍPRAVNÝ PROGRAM

Úspěchy na sportovní úrovni i v oblasti vzdělávání

Již 20 let vyhledává tým Vincenta Lavenua talenty, které rozvíjí nejen po sportovní stránce, ale pomáhá jim rovněž připravovat se na budoucnost. Má tři hlavní cíle: dokonalé zázemí pro závodníky, rozvoj cyklistiky a získávání sportovních úspěchů. V současné době funguje ve dvou úrovních:

AG2R CITROËN U19, juniorský tým ve Voiron (Isère),

AG2R CITROËN U23, záložní tým v Chambéry (Savoie).

Vzdělávací program založený na unikátním modelu nabízí špičkovým francouzským i mezinárodním cyklistickým nadějím výhodný kompromis mezi vrcholovým sportem a vyšším vzděláváním.