Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

Kinetóza, většinou známá jako nevolnost z jízdy, postihuje chronicky více než 30 milionů Evropanů. U třetiny lidí se příznaky nevolnosti při jízdě autem, autobusem, v letadle nebo ve vlaku projeví alespoň jednou za život.

Brýle SEETROËN nabízí jednoduché řešení nevolnosti při jízdě.

TECHNOLOGIE & DESIGN

Brýle SEETROËN původně určené pro námořníky využívají technologii Boarding Ring™ vyvinutou francouzskou start-up společností. Tato patentovaná a prověřená zdravotnická pomůcka je účinná 95 % případů.

Díky tekutině pohybující se v dutých obroučkách kolem očí v bočním směru (vpravo/vlevo), ale také v předozadním směru brýle vytvářejí linii obzoru a odstraňují tak smyslový diskomfort způsobující nevolnost.

Podobu brýlí navrhlo pařížské studio kolektivního designu 5.5 a promítlo do nich jednoduchost, svěžest a ergonomii značky Citroën.
Výsledkem jsou high-tech brýle z příjemného bílého plastu.

 

 

 

KOMFORT

CITROËN ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Brýle SEETROËN jsou vhodné pro dospěle i děti od 10 let po dokončení růstu vnitřního ucha.

Brýle nemají skla, takže je mohou používat všichni členové rodiny a spolucestující a lze si je nasadit i na dioptrické brýle.

Visuel1_625x300

POUŽÍVÁNÍ

BRÝLE PŮSOBÍ DO 12 MINUT

Printscreen1_400x300

Brýle SEETROËN najdou využití při jízdě autem, autobusem, v letadle nebo ve vlaku.

Nasaďte si je, jakmile ucíte první příznaky nevolnosti.

Printscreen2_400x300

Po 10–12 minutách brýle umožní mozku sesynchronizovat se s pohybem, který vnímá vnitřní ucho, zatímco oči se soustředí na nehybný předmět, jako je telefon nebo kniha.

Printscreen3_400x300

Brýle sejměte a užijte si zbytek cesty.

SEETROËN S19

LIMITOVANÁ SÉRIE

SEETROËN S19 je limitovaná série 1 919 kusů vyrobená u příležitosti letošního 100 výročí značky.
Seetroen_jeune-fille_1500x600

Kupte si je...

Oba dva modely brýlí SEETROËN jsou k dispozici za 99 € v butiku lifestyle.citroen.com v následujících zemích: Francie, Portugalsko, Benelux, Španělsko, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemsko, Velká Británie, Irsko a Polsko.

Zákazníci v ČR si brýle mohou objednat přes svého autorizovaného prodejce Citroën.

Packshot_V1_625x350
Top