Budete přesměrováni za vteřin

AG2R CITROËN TEAM

AG2R CITROËN TEAM: jedinečný a odvážný dres!

Profesionální cyklistický tým AG2R LA MONDIALE bude v tomto roce jezdit ve zcela novém dresu, který odráží spolupráci se společností CITROËN, která je od 1. ledna 2021 jeho dalším oficiálním partnerem – tým tak nově jezdí pod názvem AG2R CITROËN TEAM.

AG2R

Od 1. ledna 2021 přivítali dlouhodobý partner AG2R LA MONDIALE a Vincent Lavenu , generální manažer cyklistického týmu, jako dalšího partnera CITROËN. Obě značky podepsaly smlouvu o spolupráci do roku 2025. Ztělesněním této bezprecedentní spolupráce je nový dres, který otevírá první stránky nové kapitoly historie týmu.

Návrh dresu týmu AG2R CITROËN TEAM byl pro cyklistický tým a jeho dva hlavní partnery velkou výzvou. Vytvoření grafické identity si vyžádalo pět měsíců práce. Tvůrci nechtěli jen položit vedle sebe názvy značek, ale zvolili výrazný bílý dres v kombinaci s hnědými kraťasy.  Díky výrazné grafice bude v pelotonu vynikat jako unikát. Je to ideální způsob, jak ukázat sdílenou odvahu a velké ambice, které spojují oba partnery.  

AG2R

Vincent Lavenu, generální manažer cyklistického týmu: „Dres spojuje celý náš tým, od jezdců po zaměstnance a členy vedení. Je také vizuálním bodem pro naše fanoušky. Dres s nápisem AG2R CITROËN TEAM znamená začátek nové kapitoly naší historie. Je výsledkem kreativní spolupráce mezi AG2R LA MONDIALE a CITROËN, založené na společných hodnotách. Na výsledek jsem velmi hrdý. Naše grafická identita se mění, ale naše základní identita ne. Moc se těšíme, až se naši jezdci postaví v novém dresu AG2R CITROËN TEAM na start.“

Doprovodnými vozidly týmu budou vozy SUV C5 Aircross, které budou rovněž graficky přizpůsobeny novým týmovým barvám.

Top