Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

CITROËN Ë-JUMPY ZÍSKAL OCENĚNÍ

CITROËN Ë-JUMPY ZÍSKAL OCENĚNÍ „INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021“

  • Po voze Citroën Berlingo Van, oceněném v roce 2019, získává prestižní ocenění „Mezinárodní dodávka roku 2021“ Citroën ë-Jumpy.
  • Elektrická verze Jumpy, která byla uvedena na trh v květnu, představuje konkrétní řešení přizpůsobené potřebám profesionálů, státní správy či nejrůznějších sdružení. Umožňuje jim velkou všestrannost díky dojezdu až 330 km (cyklus WLTP) a možnosti volného přístupu do městských center s regulovaným vjezdem a zároveň přispívá k zachování kvality ovzduší a optimalizaci provozních nákladů.
  • Elektrický motor vozu ë-Jumpy zvyšuje potěšení z jízdy a komfort. Baterie byly do vozu zabudovány tak, aby byly zachovány všechny přednosti vozu Jumpy, který se již stal ve svém segmentu měřítkem kvality.
  • Toto ocenění hodnotí know-how Citroënu v oblasti užitkových vozidel a proaktivní elektrifikační strategii, jejímž cílem je čelit novým výzvám v oblasti mobility.

 

Ë-JUMPY ZVOLEN „MEZINÁRODNÍ DODÁVKOU ROKU 2021”

Citroën ë-Jumpy získal prestižní ocenění „International Van Of The Year 2021“ (IVOTY). Moderní styl, pohodlí na palubě, dynamické vlastnosti a velikost nákladového prostoru v kombinaci s výhodami nejlepší elektrické technologie si získaly porotu složenou z 24 novinářů a redaktorů nezávislých časopisů specializovaných na lehká užitková vozidla (LUV). Cena od členů poroty IVOTY, které předsedá Jarlath Sweeney, podtrhuje relevantnost nabídky přispívající k přechodu na nové zdroje energií, která je přizpůsobená potřebám firemních zákazníků. Připomínáme, že Citroën byl korunován Mezinárodní dodávkou roku již pošesté v historii této velmi prestižní ceny.

 

servis_covid

 

„Všechny týmy Citroënu jsou na titul „Mezinárodní dodávka roku 2021“, který získal ë-Jumpy, velmi pyšné. Elektrická verze Jumpy poskytuje firemním uživatelům konkrétní řešení nových výzev mobility ve městech, ale díky dojezdu také ve venkovských oblastech, kde jim umožňuje zajistit pohyb v nevídaném komfortu a při zachování všech užitečných vlastností verze se spalovacím motorem. Nový ë-Jumpy je věrný strategii značky Citroën, která nabízí řešení šitá na míru očekáváním profesionálních zákazníků. Naší ambicí je přinášet inovativní produkty a služby a tím jim v běžném životě zajišťovat větší pohodlí a pohodu. Dnešní cena od poroty složené z odborných novinářů podpoří obchodní ambice tohoto modelu.“

Vincent Cobée – generální ředitel Citroënu

 

KLÍČE K ÚSPĚCHU VOZU Ë-JUMPY

Nový Citroën ë-Jumpy má všechny přednosti verze se spalovacím motorem z hlediska charakteru, rozměrů, objemu nákladového prostoru a užitečného zatížení, a navíc přidává komfort spojený s elektrickým pohonem.

 

servis_covid

 

Všestrannost použití:

Podnikatelé si mohou vybrat požadovaný dojezd svého vozidla tak, aby co nejlépe vyhovoval jejich každodenním potřebám. K dispozici jsou dvě úrovně dojezdu, které pokryjí většinu potřeb profesionálů v tomto segmentu, ať už jde o cesty na stavbu, zajištění rozvozu dodávek nebo přepravu osob: 230 km v cyklu WLTP s baterií 50 kWh nebo 330 km s baterií 75 kWh.

Díky elektrifikaci tohoto kompaktního furgonu mají přístup i do center měst s omezeným vjezdem, kde mohou setrvávat delší dobu.

 

Pohodlné řízení:

ë-Jumpy umocňuje komfort zejména pohodlným řízením a absencí hluku nebo vibrací. Jeho motor o výkonu 100 kW umožňuje plynule dosáhnout rychlosti 130 km/h, točivý moment je při rozjezdu okamžitě dostupný, současně odpadá nutnost řazení. Je to skvělý způsob, jak obnovit klid v rušném pracovním prostředí.

 

Snadné používání:

ë-Jumpy se snadno dobíjí buď prostřednictvím domácí zásuvky (kabel Mode 2 přes standardní zásuvku 8 A nebo zesílenou zásuvku 16 A pomocí zásuvky typu Green’Up), nebo prostřednictvím soukromého či veřejného zařízení (kabel Mode 3 – 32 A přes Wallbox) nebo superrychlé nabíječky veřejné stanice, která umožňuje dobít 80 % baterie za pouhých 30 minut. Dotykový 7" displej vozu ë-Jumpy nabízí přístup k elektrickým informacím o voze: tok energie, statistika spotřeby, odložené nabíjení, přednastavení teploty.

 

To nejlepší z vozu Jumpy:

Funkce, které usnadňují každodenní život firemních zákazníků již u verze se spalovacím motorem, nepřišly nijak zkrátka. Jsou dispozici u všech typů se 3 možnými délkami a výškou 190 cm umožňující přístup na všechny typy parkovišť, přičemž užitečné zatížení a objem i modularita jsou identické jako u verze se spalovacím motorem: užitečný objem až 6,6 m3, užitečné zatížení 1 275 kg, užitečná šířka mezi podběhy kol 1,25 m.

Konečně, jako každý dobrý nástroj určený pro profesionály a řemeslníky, má rovněž nízké provozní náklady.

 

servis_covid

 

Citroën opět prokazuje své velké odborné znalosti v oblasti užitkových vozů a snahu poskytnout svým zákazníkům konkrétní odpovědi. Nový Citroën ë-Jumpy se v současném období přechodu na nové zdroje energií jeví jako nepostradatelný nástroj pro firmy, státní správu či nejrůznějších sdružení. Kombinuje to nejlepší z osvědčených funkcí vozu Jumpy a výhody elektrické motorizace pro větší potěšení, pohodlí, volnost pohybu, a navíc i nižší provozní náklady.

Top