Budete přesměrováni za vteřin

NOVÉ SUV C5 AIRCROSS HYBRID: DOJEZD 55 KM VE 100% ELEKTRICKÉM REŽIMU A 32 G CO2/KM!

  • SUV Citroën C5 Aircross Hybrid uspěl u homologačních testů podle protokolu WLTP.
  • Vynikající výsledky – dojezd 55 kmi ve 100% elektrickém režimu, emise CO2 od 32 g/kmii, spotřeba od 1,4 l/100 kmiii – zajišťují všestranné použití a každodenní účinnost.
  • Vynikající komfort a modularita SUV C5 Aircross, díky tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy®, sedadlům Advanced Comfort, 20 asistenčním systémům řízení, třem samostatným sklopným a podélně posuvným sedadlům s nastavením sklonu opěradla a zavazadlovému prostoru o objemu „Best in Class“.
  • U SUV C5 Aircross Hybrid se poprvé objevuje ë-Confort, přinášející nový komfortní zážitek plynulého řízení, tiché jízdy s hybridním plug-in motorem, který poskytuje kombinovaný výkon 225 k a spojuje technologie, elektrizující výkony a konkurenceschopné uživatelské náklady.
  • SUV C5 Aircross Hybrid, který se ve světové premiéře představil na bruselském autosalonu 2020, je již k dispozici na objednávku ve Francii za cenu od 39 950 EUR.



Citroën již 100 let zpřístupňuje automobily co nejširšímu počtu lidí a v roce 2020 tak bude činit s elektromobily a zpřístupní vozidla s nízkými emisemi všem zájemcům, v nabídce bude 6 modelů v elektrifikované verzi. Všechny nové modely uvedené na trh budou nyní navíc k dispozici i v elektroverzi, jako důkaz závazku značky k odpovědnému přechodu na nové zdroje energií, s cílem nabídnout co nejvíce lidem nabídku nejzásadnějších vozů přizpůsobenou potřebám každého jednotlivce, v každém segmentu a na každém trhu.

 

Svou elektrickou ofenzívu zahajuje s novým sloganem „Inspirëd By You All“ určeným pro elektrifikované vozy a se svou technologickou vlajkovou lodí, novým SUV C5 Aircross Hybrid, hybridním plug-in SUV (Silent Urban Vehicle) ve třídě ë-Confort, který představuje přechod k bohatší modelové řadě, kde výkonné spalovací motory doplní 100% elektrické a hybridní plug-in verze. 

szv_B

 

SUV C5 Aircross, které už se stalo referencí z hlediska komfortu zejména díky tlumičům s progresivními dorazy®, sedadlům Advanced Comfort 20 technologiím asistenčních systémů řízení, vstupuje do nové etapy programu Citroën Advanced Comfort® a nabízí účinnou a výkonnou hybridní plug-in verzi.

 

  • VŠESTRANNOST: řízení inspirované zvyklostmi našich zákazníků, s nulovými emisemi ve 100% elektrickém režimu pro každodenní kratší jízdy (dojezd 50 kmi) a s neomezeným dojezdem pro dlouhé cesty díky využití benzínového motoru.
  • TICHO NA PALUBĚ: cestování v elektrickém režimu v naprostém klidu, v tlumené atmosféře bez hluku, otřesů a vibrací
  • LUXUSNÍ ZÁŽITEK Z ŘÍZENÍ: elektrizující výkon díky spojení benzínového motoru PureTech 180, elektrického motoru 80 kW a osmistupňové automatické převodovky ë-EAT8, tedy díky kumulovanému výkonu 225 k a okamžitému točivému momentu 320 Nm.
  • INTUITIVNOST: komplexní, intuitivní a uživatelsky přívětivý ekosystém zahrnující automatické řízení režimů jízdy, snadné nabíjení a vyhrazený portál služeb konektivity.

 

Nové SUV C5 Aircross Hybrid je díky své mimořádné modularitě nejvariabilnějším SUV na trhu: má 3 samostatná sklopná a podélně posuvná sedadla s nastavením sklonu opěradla, objem zavazadlového prostoru je „Best in Class“, pohybuje se od 460 do 600 l.

 

SUV C5 Aircross Hybrid, které nabízí dojezd v elektrickém režimu 55 kmi, emise CO2 39 ​​g/kmii a spotřebu od 1,4 l/100 kmiii v cyklu WLTP, představuje novou etapu přechodu značky Citroën na nové zdroje energií. Jeho hybridní plug-in motor kombinuje nejnovější technologie a konkurenceschopné provozní náklady.

 

SUV C5 Aircross Hybrid, který se vyrábí ve Francii v továrně v Rennes – La Janais vedle verzí se spalovacími motory určených na evropské trhy, jichž se za jeden rok prodalo již více než 110 000 kusů, je ve Francii k dispozici za cenu od 39 950 €.

 

První dodávky proběhnou na konci prvního pololetí 2020.

c5_1

Top