Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

Novinka v zajišťování servisních služeb značky Citroën

VIDEOCHECK - on line nástroj pro vaše bezpečí. Citroën v České republice se zavázal zachovat provoz svých servisů a zajistit opravy vozidel, což je důležité zejména pro udržení zásobování, zásilkových a doručovacích služeb, ale také z pohledu udržení možnosti individuální přepravy osob. Současně byla přijata přísná opatření pro ochranu zdraví zaměstnanců servisů i klientů. Novinkou je Videocheck.

Videocheck je nástroj pro on line potvrzení rozsahu zakázky se zákazníkem. Přijímací technik převezme vůz od zákazníka. Mechanik vůz důkladně zkontroluje a vytvoří videozáznam, ve kterém shrne veškerá svá zjištění z detailní prohlídky vozidla. Následně navrhne rozsah servisních prací včetně předpokládané ceny. Tento rozpočet je společně s videozáznamem zaslán klientovi, což představuje zcela transparentní a důvěryhodný podklad pro jeho rozhodnutí a schválení rozsahu zakázky. Realizovány jsou pouze úkony, které zákazník odsouhlasí. Jednoduše, rychle a bezpečně.

 

Top