Podívejte se na obsah
CITROËN C5 X MÁ SVÉHO AMBASADORA
02/03/2023
Značka Citroën loni obnovila svou vlajkovou lodí, vozem C5 X, segment velkých cestovních vozů, a přišla tak s originálním automobilem spojujícím hatchback, kombi a SUV. Nový Citroën C5 X Plug-In Hybrid vyjadřuje silnou osobnost, energii, preciznost a sportovního ducha a právě tyto vlastnosti patří také k profesionálnímu golfistovi Alanu Babickému. I proto vzniklo partnerství, jehož podstatou je spojit image golfového prostředí se značkou Citroën a zejména s modelem Citroën C5 X.

Alan Babický založil organizaci věnující se propagaci a výuce golfu. Sbíral úspěchy jako hráč a posléze i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností. Spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů a věnuje se k tomu také překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi. Alan si převzal nový vůz ve specifikaci C5 X SHINE PACK PLUG-IN HYBRID 225 ë-EAT8. 

 

„Jízdní vlastnosti jsou opravdu skvělé a ve výbavě je snad všechno, o čem jsem kdy slyšel. Od vyhřívaného volantu až po otevírání kufru nohou... Najezdím desetitisíce kilometrů ročně, a tak oceňuji všechny možné asistenční služby pro znavené řidiče a další vychytávky, nicméně u mě vítězí masážní provzdušněné sedačky s několika programy pro unavená záda. Do tohoto pohodlného a prostorného vozu se vejdou mé 3 děti a všechny jejich golfové a tenisové bagy. A je to první auto po dlouhé době, kam se do kufru vejde můj golfový bag  i v travel coveru. Plug in Hybrid je budoucnost přepravy, která s sebou navíc přináší úlevy parkování v Praze, což je velká výhoda... Prostě pro sportovně laděného tátu velké rodiny se jedná o naprosto ideální auto“, okomentoval svůj výběr Babický.

Vozy C5 X jsou v nabídce za cenu od 800 000 Kč. 

Nabízejí skutečný klid na palubě díky dokonalému komfortu, který zajišťuje program Citroën Advanced Comfort®, jenž prostor pro cestující vnímá jako interiér domu a zahrnuje zejména aktivní tlumiče Citroën Advanced Comfort a sedadla Advanced Comfort.

 

C5 X je vybaven moderními technologiemi pro zjednodušení života na palubě, jako je rozšířený head-up displej, asistenční systémy řízení, které zavádějí poloautonomní řízení, a zbrusu nové komunikační rozhraní na 12" HD dotykovém displeji s rozpoznáváním přirozeného hlasu.