Podívejte se na obsah
Citroën electric experience roadshow letos odstartuje 9. září
06/09/2022

Další, tentokrát již sedmý, ročník akce Citroën Roadshow, která se opět s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem 15 místech po celé České republice v termínu od 9. září do 2. října. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost otestovat si čerstvou novinku, vlajkovou loď Citroën C5 X v hybridní i benzinové verzi, letos modernizovaný SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid nebo elektrickou verzi oblíbeného Berlinga .

 

Kromě těchto novinek bude k dispozici oblíbený městský vůz Citroën C3 a kompaktní SUV C3 Aircross. Z elektromobilů se představí také designový hatchback ë-C4 a velkoprostorový ë-SpaceTourer.

 

Návštěvníky čeká bohatý doprovodný program, který se i letos ponese v charitativním duchu. Protože je Citroën hrdým partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R, umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 10 Kč – tentokrát podpoříme víkendovou akci pro maminky, které se starají o děti se speciálními potřebami a trpí různými těžkými diagnózami. Společně tak pomůžeme doplnit energii tam, kde chybí. Každý jezdec obdrží malý dárek, nejlepší účastník získá balíček reklamních předmětů AG2R CITROËN TEAMU.

 

Součástí programu bude i edukační elektrokoutek, kde mohou návštěvníci vidět naživo elektromotor, který používá značka Citroën ve svých vozech, elektro autodráha a další zábavné aktivity. Soutěžit se bude také o zápůjčku nového vozu C5 X na jeden měsíc s plnou nádrží.

 

Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy.

 

Prioritou zůstává bezpečí návštěvníků, proto bude stejně jako v loňském roce samozřejmostí zvýšený důraz na dodržení všech platných hygienických opatření i specifická příprava každého vozu před individuální jízdou (dezinfekce volantu, řadicí páky a ostatních dotykových částí vozu).

 

Pokud máte zájem o testovací jízdu a chcete se vyhnout čekání, můžete si na www.citroenexperience.cz vyhledat a rezervovat vyhovující termín i konkrétní vůz na vyzkoušení. Po rezervaci Vám přijde potvrzující email, kde pak v případě potřeby najdete i link na změnu nebo zrušení již naplánovaného termínu.

Podívejte se, kdy Citroën Electric Experience Roadshow projíždí Vaším městem, těšíme se na Vás.

2022 Den Termín Dealerství Město Místo
1 9.9. AUTO KP PLUS Liberec OC Globus
2 SO 10.9. AUTOCENTRUM BARTH Pardubice OC Globus
3 NE 11.9. UNIKOM Kutná Hora Plavecký stadion
4 ČT 15.9. ADO Ostrava  Ostrava OC AVION SHOPPING PARK
5 16.9. METEORCAR Havířov OC Globus
6 SO 17.9. JV CAR Nový Jičín OC TABAČKA
7 NE 18.9. CAR CITON Olomouc OC Globus
8 ČT 22.9. M SERVIS Kroměříž Výstaviště Kroměříž
9 23.9. UNICARS  Zlín NC ČEPKOV
10 SO 24.9. BRNOCAR Brno OC Globus
11 NE 25.9. CARLING AUTO Brno OC Olympia 
12 ČT 29.9. AUTO VONDRÁK Jičín Valdštejnovo náměstí
13 30.9. INTESYS Praha OC Štěrboholy
14 SO 1.10. CITY - CAR ČB TESCO
15 NE 2.10. AUTO SCHWAB Kladno TESCO