Servisní služby zůstávají i nadále v provozu, podle nejnovějšího nařízení vlády však od 1. 3. 2021 není možný vstup zákazníků do vnitřních prostor provozovny. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin

TLUMIČE S PROGRESIVNÍMI HYDRAULICKÝMI DORAZY

Značka programem Citroën Advanced Comfort® nově definuje pojem moderního komfortu na základě vašich očekávání, ať už jde o prosvětlení, konektivitu, ergonomii, plynulost a komfort řízení… Tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy odfiltrovávají nerovnosti vozovky a dokonale tedy do této nové vize celkového komfortu zapadají.
1500x500.jpg

INOVACE CITROËN PRO VÁŠ KOMFORT

Komfort odpružení je zapsán v samotných genech značky. Díky tomuto know-how nabízejí vozy vynikající kvalitu odfiltrování nerovností vozu prostřednictvím velmi jednoduchého principu. Zatímco klasické odpružení tvoří tlumič, pružina a mechanický doraz, systém Citroën přidává dva hydraulické dorazy – jeden pro stlačení, druhý pro uvolnění, každý z jedné strany. Odpružení pak funguje podle typu zatížení.

JAK TO FUNGUJE?

U lehkého stlačení a uvolnění kontroluje pružina a tlumič společně vertikální pohyby a není nutné využívat hydraulické dorazy. Díky přítomnosti těchto dorazů však inženýři mohli nabídnout větší volnost zdvihu vozu, výsledkem je dojem z jízdy na létajícím koberci, kdy vůz jako by dokázal přeletět veškeré nerovnosti na vozovce. U většího stlačení a uvolnění pracuje pružina tlumiče společně s hydraulickým dorazem pro stlačení nebo uvolnění, takže je pohyb postupně zpomalován a nedojde k prudkému zastavení na konci pohybu. Na rozdíl od klasického mechanického dorazu, který energie absorbuje, ale část vrací, hydraulický doraz energii absorbuje a rozptýlí a díky tomu nedochází k odskoku.
597x597_2.jpg

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Značka Citroën již více než století inovuje pro větší automobilový komfort. Tento slib dnes odráží heslo značky: „Be different, feel good“ a ztělesňují ho čtyři hlavní inovativní cíle programu Citroën Advanced Comfort ®: odfiltrovat nerovnosti, usnadnit pobyt v interiéru, zlepšit plynulost používání vozu a odlehčit duševní zátěž řidiče.
1500x646_2.jpg
Top