Podívejte se na obsah
S NÁMI VÍTE, NA ČEM JSTE
Citroën & vy: nová zkušenost pro vás & s vámi
Citroën & Vy, to jsou závazky pro Vaši větší pohodu: auto vrácené v čistém stavu, práce bez předchozího souhlasu zdarma...
CITROËN & VY

Na věku záleží. Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení.

Čím starší je váš vůz, tím větší získáte slevu na nákup originálních náhradních dílů. 

 

  • 25 % na vozy starší 7 let
  • 20 % na vozy starší 6 let
  • 15 % na vozy starší 5 let
  • 10 % na vozy starší 4 let 

 

Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!

 

* Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství a řadu dílů Eurorepar. Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu Citroën & Vy vyhrazena.

CITROËN ADVISOR

Citroën Advisor sbírá Vaše názory na kvalitu služeb v prodejních místech značky a dělí se s Vámi o názory ostatních zákazníků.

Můžete svobodně a v reálném čase vyjadřovat svůj názor na kvalitu služeb ve vaší prodejně či servisu, s nimiž jste se setkali při nákupu nového vozu nebo při záruční či pozáruční návštěvě.

 

  • Větší transparentnost: každý si na webových stránkách může přečíst, jaké zkušenosti mají s daným prodejním místem ostatní zákazníci.
  • Rychlejší reakce: pokud se na webu někdo podělí o svůj nepříjemný zážitek, Citroën Advisor okamžitě upozorní danou prodejnu a její zaměstnanec se s Vámi spojí, abyste společně našli řešení.
  • Důkladnější naslouchání: jakmile je zákazníkův problém vyřešen, může se vyjádřit znovu.
Akce platí u participujících autorizovaných koncesionářů Citroën.