Podívejte se na obsah

SERVISNÍ PROGRAM PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Odborníci servisní sítě CITROËN znají váš vůz dokonale. Nezapomínejte na pravidelný servis. Díky praktickému servisnímu programu si můžete být jisti, že se vašemu vozu dostane maximální péče a vy nezaplatíte víc, než je nutné. Neváhejte a požádejte o nabídku právě teď!

SERVISNÍ PROGRAM PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Od xx kč včetně dph

CITROËN nabízí v rámci tohoto programu kompletní údržbu včetně náhradních dílů a práce. Zahrnuje výměnu oleje a olejového filtru, doplnění provozních kapalin, kontrolu a seřízení bezpečnostních systémů a načtení diagnostiky… a v neposlední řadě provede autorizovaný opravce CITROËN 15bodovou kontrolu. A to vše za mimořádně nízkou cenu.

Proč nechávat vůz pravidelně kontrolovat?

Pro optimalizaci výkonu vašeho vozu v průběhu času je nutná každoroční servisní prohlídka. Pokud je motor špatně udržován, rychleji se opotřebovává, což má vliv na výkon vozu. Jednoduchá výměna oleje vám může ušetřit nákladné opravy včetně výměny celého motoru.

Kdy přijet na prohlídku?

Obsah a četnost servisních prohlídek závisí na typu vozu, jeho motoru, počtu najetých kilometrů a stáří. V servisní knížce vozu je uvedeno, které servisní úkony je třeba provádět a kdy. Údržba závisí také na podmínkách používání vozu a na stylu jízdy. Pro zajištění optimální životnosti vozu by měly být preventivní prohlídky prováděny každoročně a měl by být dodržován servisní plán výrobce. V případě specifických provozních podmínek se podívejte na konkrétní plán údržby.

Čeho se týká?

Pokud splňujete jednu nebo více z následujících specifických provozních podmínek, bude nutná rovněž specifická údržba:

  • Kurýrní služba
  • Provoz ve městě (taxi, sanitka, autoškola, s průměrnou rychlostí nižší než 20 km/h).
  • Krátké opakované jízdy (méně než 10 km) se studeným motorem (po zastavení na více než 1 hodinu).
  • Dlouhodobý pobyt v zemích s velmi teplým (+30 °C) či velmi chladným (-15 °C) podnebím, v zemích s prašným ovzduším nebo v zemích s palivy nevhodnými podle doporučení společnosti CITROËN.
  • Používání biopaliva typu B30 (vozy s dieselovým motorem), a to i příležitostné.

AKČNÍ NABÍDKA

Používáte svůj vůz pro každodenní cesty na nákupy nebo jezdíte spíš do přírody či za kulturou? Chcete výhodněji získat služby nebo produkty CITROËN? Servisní program PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA vám zajistí u autorizovaných opravců výhodnější podmínky. Pokud si předplatíte servisní program PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA, získáte:

  • slevu na nákup dalších servisních programů CITROËN
  • nebo slevu na program Eurorepar Advantage s olejem TOTAL nebo jakýmkoli olejem stejné kvality.