Podívejte se na obsah

PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Odborníci servisní sítě CITROËN znají váš vůz dokonale. Nezapomínejte na pravidelný servis. Díky praktickému servisnímu paušálu si můžete být jisti, že se vašemu vozu dostane maximální péče a vy nezaplatíte víc, než je nutné. Neváhejte a požádejte o nabídku právě teď!

 

SERVISNÍ PROGRAM PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA

Od xx kč včetně dph

CITROËN nabízí v rámci tohoto programu kompletní údržbu včetně náhradních dílů a práce. Zahrnuje výměnu oleje a olejového filtru, doplnění provozních kapalin, kontrolu a seřízení bezpečnostních systémů a načtení diagnostiky… a v neposlední řadě provede autorizovaný opravce CITROËN 15bodovou kontrolu. A to vše za mimořádně nízkou cenu.

Proč nechávat vůz pravidelně kontrolovat?

Pro optimalizaci výkonu vašeho vozu v průběhu času je nutná každoroční servisní prohlídka. Pokud je motor špatně udržován, rychleji se opotřebovává, což má vliv na výkon vozu. Jednoduchá výměna oleje vám může ušetřit nákladné opravy včetně výměny celého motoru.

Kdy přijet na prohlídku?

Obsah a četnost servisních prohlídek závisí na typu vozu, jeho motoru, počtu najetých kilometrů a stáří. V servisní knížce vozu je uvedeno, které servisní úkony je třeba provádět a kdy. Údržba závisí také na podmínkách používání vozu a na stylu jízdy. Pro zajištění optimální životnosti vozu by měly být preventivní prohlídky prováděny každoročně a měl by být dodržován servisní plán výrobce. V případě specifických provozních podmínek se podívejte na konkrétní plán údržby.

Čeho se týká?

Pokud splňujete jednu nebo více z následujících specifických provozních podmínek, bude nutná rovněž specifická údržba:

 • Kurýrní služba
 • Provoz ve městě (taxi, sanitka, autoškola, s průměrnou rychlostí nižší než 20 km/h).
 • Krátké opakované jízdy (méně než 10 km) se studeným motorem (po zastavení na více než 1 hodinu).
 • Dlouhodobý pobyt v zemích s velmi teplým (+30 °C) či velmi chladným (-15 °C) podnebím, v zemích s prašným ovzduším nebo v zemích s palivy nevhodnými podle doporučení společnosti CITROËN.
 • Používání biopaliva typu B30 (vozy s dieselovým motorem), a to i příležitostné.

AKČNÍ NABÍDKA

Používáte svůj vůz pro každodenní cesty na nákupy nebo jezdíte spíš do přírody či za kulturou? Chcete výhodněji získat služby nebo produkty CITROËN? Servisní program PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA vám zajistí u autorizovaných opravců výhodnější podmínky. Pokud si předplatíte servisní program PRAVIDELNÁ PROHLÍDKA, získáte:

 • slevu na nákup dalších servisních programů CITROËN
 • nebo slevu na program Eurorepar Advantage s olejem TOTAL nebo jakýmkoli olejem stejné kvality.

Abyste zajistili správné fungování Vašeho vozidla Citroën, je nezbytné dodržovat program pravidelných servisních prohlídek. Pravidelným servisem udržujete svůj vůz ve skvělé kondici.

 

Obsah a frekvence pravidelných prohlídek závisí na typu vozidla, jeho motorizaci, stáří, počtu ujetých kilometrů a na Vašem stylu jízdy. Informace o intervalech servisních prohlídek naleznete v servisní knížce Vašeho vozu.

 

V našich autorizovaných servisech se o Váš vůz postarají zkušení servisní technici, kteří Vám nabídnou profesionální služby, náhradní díly speciálně vytvořené pro Váš Citroën a díky vyspělým technologiím mohou snadno a rychle odhalit případné závady na Vašem vozidle.

 

Nepravidelné výměny oleje nebo používání špatného typu zkracuje životnost Vašeho motoru a zároveň se zvyšují náklady na údržbu a provoz. V našich servisech používáme vždy certifikované oleje pro váš motor, které vyhovují výkonnostním normám výrobce Citroën. Výběr motorového oleje pouze podle evropské normy ACEA nemusí odpovídat všem technickým parametrům stanoveným výkonnostní normou výrobce.

 

Orientovat se ve volbě správného oleje Vám pomohou výkonnostní normy výrobce.

Norma Euro 6 – výkonnostní norma B71 2312 a B71 2310 dle typu motoru

Norma Euro 5 – výkonnostní norma B71 2312 a B71 2290 dle typu motoru

 

Pravidelná servisní prohlídka CITROËN vždy obsahuje:

 • Výměnu motorového oleje a olejového filtru
 • Doplnění provozních kapalin (kromě paliva a kapaliny AD Blue, pokud není doplnění AD Blue předepsáno v plánu údržby)
 • Komplexní kontrolu vozidla
 • Diagnostiku řídících jednotek
 • Zkušební jízdu