Podívejte se na obsah

PŘEDBĚŽNÁ TECHNICKÁ KONTROLA 

 

 

PŘEDBĚŽNÁ TECHNICKÁ KONTROLA

Více než 600 kontrolovaných položek

Odborný personál autorizovaného opravce CITROËN zkontroluje 609 předepsaných bodů a upozorní vás na případné nezbytné opravy před absolvováním povinné TK. Společnost CITROËN poskytuje tuto službu zcela zdarma.

 

Citroën vám zjednoduší život

Nejprve si sjednejte schůzku u vámi zvoleného autorizovaného opravce CITROËN online. Odborný personál vám navrhne případné nutné opravy před povinnou TK, abyste se vyhnuli problémům s opakovanou návštěvou STK.

 

Povinná technická kontrola za pouhých xx kč

Pokud si u autorizovaného opravce CITROËN necháte provést jakoukoli opravu v hodnotě přesahující XX Kč, zajistíme pro vás technickou kontrolu vašeho vozu za pouhých XX Kč. Prohlídka před povinnou technickou kontrolou a TK provedená přímo autorizovaným opravcem je velmi praktickou službou poskytovanou v rámci servisní sítě CITROËN.

 

Končí vám STK a chystáte se v dohledné době na technickou kontrolu se svým vozem Citroën? Pokud si nejste jistí jeho stavem a chcete předejít případným problémům na stanici technické kontroly, přijeďte si nechat svůj vůz zkontrolovat odborníky v autorizovaných servisech Citroën.

 

Provedeme předběžnou technickou kontrolu stavu vašeho vozidla. Jedná se o velmi podrobnou kontrolu všech funkcí a součástí vozu. V případě, že si dle našich doporučení necháte odstranit eventuální nedostatky a závady, ručíme vám za to, že technickou kontrolou projdete bez problému.