Podívejte se na obsah

ÚDRŽBA VOZU SE SPALOVACÍM MOTOREM

Chcete svůj CITROËN užívat dlouhodobě? Nezapomínejte na pravidelnou údržbu! V servisní knížce jsou uvedeny všechny servisní úkony, které je třeba provádět, stejně jako termíny, ve kterých je nutno tyto úkony zrealizovat. Na provedení preventivních servisních prací částečně závisí záruka výrobce.

Abychom vám vyšli co nejvíce vstříc, převádíme servisní knížku do digitální podoby! Aplikace MyCITROËN vás navíc upozorní, že je třeba provést údržbu vozu.

 

VYUŽIJTE VÝHOD SERVISNÍCH PROGRAMŮ

Jak zajisté víte, pravidelná údržba pomáhá předcházet případným budoucím poškozením vašeho vozu.
Ujišťujeme vás, že síť autorizovaných opravců CITROËN má veškeré kompetence, know-how i technologie, které jsou potřeba při údržbě vašeho vozu s ohledem na jeho technické parametry.
CITROËN nabízí speciální výhodné servisní programy zahrnující servisní prohlídky a opravy, výměnu oleje, kontrolu brzd nebo klimatizace. To vše za příznivé ceny díky praktickým programům, které zahrnují díly i práci.

NÁVŠTĚVA SERVISU A ONLINE KALKULACE

Vyžádejte si online kalkulaci a zjistěte předem náklady na údržbu svého vozu. Ať už potřebujete vyměnit olej, zkontrolovat brzdy nebo provést servis klimatizace, můžete si předem spočítat cenu práce bez ohledu na model vašeho vozu.
Přímo ve svém chytrém telefonu nebo počítači si také můžete zarezervovat termín u zvoleného autorizovaného opravce. Šetřete čas, využijte specifických akcí a zvolte termín, který vám bude vyhovovat… a stačí jen pár kliknutí!

HYBRID/ELEKTRICKÝ VŮZ: CO OBNÁŠÍ ÚDRŽBA

Pořídili jste si plug-in hybridní nebo 100% elektrický vůz CITROËN? Spolehněte se na profesionalitu servisní sítě CITROËN a její technologie. Autorizovaní opravci zajistí dokonalý servis vašeho vozu vybaveného pohonem nejnovější generace.