[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:CS] [cle1: SECONDES Lang:CS]

OBJEVTE CITROËN JUMPY VE VIDEU

ROZMĚRY A PROPORCE CITROËNU JUMPY FURGON

Délka

4609 mm


užitečná délka

3324 mm

Šířka

1920/2204 mm

Výška

1905 mm


užitečná výška

1397 mm

užitečný objem

5,1 M3


Užitné zatížení

1075 kg


Hrubá hmotnost vozidla

2735 kg

Jumpy Design Rouge Aire de Stockage

EFEKTIVNÍ ARCHITEKTURA

Efektivní architektura nového vozu Citroën Jumpy zohledňuje veškeré požadavky na funkčnost, praktičnost a ergonomii moderního užitkového vozu a přizpůsobí se všem vašim potřebám. Modulární platforma poslední generace použitá u nového modelu Jumpy vychází z platformy EMP2. Užitečná hmotnost vozu může být až 1400 kg, užitečný objem 6,6 m3 a na tažné zařízení můžete připojit náklad o hmotnosti až 2,5 t. Díky modularitě koncepce nového vozu Jumpy jsou v nabídce verze se 2 rozvory (2,92 m a 3,27m) a se 2 zadními převisy (0,80 m a 1,15 m). Kombinací uvedených rozměrů vzniká nabídka 3 délek karoserie.

3 DÉLKY A MAXIMÁLNÍ VŠESTRANNOST

Jumpy-CityVan-2019

CITROËN Jumpy Combi je k dispozici ve třech délkách karoserie, nabízí dvě běžné verze - M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a novou unikátní kompaktní verzi XS, která měří pouhých 4,60 m. Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí užitečnou hmotnost až 1400 kg. Vypadá to, že nejlepší dodávky jsou ty nejkratší, že?

VÝŠKA 190 CM: NEOMEZENÝ PŘÍSTUP NA VŠECHNA KRYTÁ PARKOVIŠTĚ A DO PODZEMNÍCH GARÁŽÍ

Jumpy Rouge de dos hauteur 1,90

Není třeba se omezovat! Výška nového vozu CITROËN Jumpy Combi nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží i přístup na všechna parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou.  Při návštěvách zákazníků již nemusíte hledat a můžete zaparkovat na nejbližším parkovišti, což pro vás znamená úsporu času, kterou jistě oceníte.  

(verze  XL : 1,93 m)

MODULARITA & KOMFORT

KOMFORT ŘÍZENÍ: NOVÝ PŘÍSTUP K ERGONOMII

Jumpy rouge Confort de Conduite

Přední sedadla nového vozu Citroën Jumpy vynikají svou propracovanou ergonomií: řidič má ze zvýšené pozice o situaci na vozovce dobrý přehled. Díky možnosti podélného a výškového nastavení sedadla je pozice při řízení mnohem pohodlnější.
Nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka umožňuje i tepelnou izolaci kabiny, optimální akustické parametry a klidnější prostředí pro řízení vozu. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých jízdách velmi vhod.
*Podle verze výbavy

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

1500x646_Jumpy_Blanc_Ouverture_Portes_laterale

Máte plné ruce? Žádný problém: díky funkci „boční posuvné dveře s hands-free ovládáním“ můžete boční posuvné dveře bezkontaktně otevřít a zavřít, což je v tomto segmentu věc zcela nevídaná. Stačí zasunout nohu pod okraj zadního nárazníku a auto se odemkne a automaticky se otevřou dveře na té straně, kde stojíte.

Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, jakmile se od vozu vzdálíte. Tato funkce vám usnadní nakládání a vykládání vozu, když máte plné ruce.

*Podle verze výbavy

OVĚŘENÝ POMOCNÍK PRO VAŠE PODNIKÁNÍ!

Jumpy Chargement sacs de ciment

 Citroën Jumpy je ideálním partnerem pro řemeslníky a podnikatele, kteří hledají pracovní nástroj, jenž jim usnadní život. Šikovný, moderní a funkční Citroën Jumpy je určen pro mnoho profesí. Ať jste umělec, doručujete zboží, pracujete ve stavebnictví nebo službách, bezpochyby najdete vůz Jumpy, který vám bude vyhovovat!

PRODLOUŽENÁ KABINA

AŽ 6 OSOB NA PALUBĚ

Už si nemusíte volit mezi přepravou osob a nákladu: do verzí s prodlouženou kabinou* se vejde až 6 osob a současně využít nákladový prostor až 4 m3. Prostor pod sedadlem spolujezdce umožňuje převážet předměty o délce až 240 cm.
PEVNÁ PŘEPÁŽKA VOZU POLOKOMBI
Jumpy Cabine Approfondie Fixe

Cestující ve verzi s pevnou prodlouženou kabinou* CLUB a BUSINESS mají ve 2. řadě k dispozici velký komfort a odkládací přihrádku o objemu 73 l pod sedadly.
* K dispozici u délek M a XL.

SKLOPNÁ PŘEPÁŽKA FLEXI
Jumpy Cabine Approfondie repliable Confort

Variabilní prodloužená kabina CONFORT** nabízí díky své modularitě ještě více možností: v rozložené poloze se do ní pohodlně vejde 6 osob; ve sklopené poloze se zvýší objem nákladového prostoru na 5,50 m3.

** K dispozici u délek M a XL. K dispozici v průběhu roku 2018.

OBJEVTE JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Combi je ideální řešení pro všechny podnikatele, kteří se zabývají přepravou osob. V provedení od kompaktní velikosti XS po velikost XL je schopen pojmout až 9 cestujících včetně všech jejich zavazadel.

BEZCHYBNÝ DESIGN EXTERIÉRU

Jumpy Combi Gris vue extérieure

Tato verze vozu Citroën Jumpy, která je určená pro převoz osob, se stejně jako užitková verze drží osvědčených designérských principů značky Citroën. Příkladem je maska chladiče a podpis značky ve tvaru stylizovaných šípů, jež se táhnou přes celou přední část až dovnitř světlometů.

Pro přední masku je rovněž typický široký nárazník chránící vůz, do něhož jsou vsazeny černé mřížky sání podtrhující robustní styl vozu Jumpy Combi.

AŽ 9 OSOB NA PALUBĚ

Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places

Citroën Jumpy Combi je robustní a funkční vůz, který nabízí uspořádání sedadel na míru vašim potřebám. Všechna zadní sedadla* jsou vyjímatelná, což umožňuje zvětšit přepravní kapacitu vozu od 4,5 m3 ve verzi XS po 6 m3 ve verzi XL. Při nastupování do 3. řady se jednoduchým pohybem překlopí sedadla ve 2. řadě a uvolní se tak pohodlný průchod.

* Příplatková výbava

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

CITROËN Jumpy  je vybaven užitečnými technologiemi, které vám zpříjemní každodenní používání vozu. Z pohledu řidiče i spolucestujícího jistě oceníte například hands-free přístup a nastartování motoru nebo bezdotykové otevírání bočních elektricky posuvných dveří.

Jumpy-Connect-Nav-2019

CITROËN CONNECT NAV

CITROËN Connect Nav je nový on-line navigační systém s 3D zobrazením na 7" displeji a dotykovým nebo hlasovým ovládáním s integrovanou mapou Evropy a doživotní aktualizací zdarma.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcete poslouchat muziku ze svého chytrého telefonu nebo potřebujete najít cestu? S Mirror Screen je to hračka! Umožní vám totiž bezpečně obsluhovat aplikace vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7’’ displeji. Mirror Screen funguje s technologiemi Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, že?

BEZPEČNÁ JÍZDA S ASISTEČNÍMI SYSTÉMY

Automatické přepínání dálkových světel

Jumpy Techno Commutation Automatique des feux de route

Jumpy přepíná automaticky potkávací světla na dálková a naopak podle provozu, jakmile zjistí přítomnost okolních aut na silnici.Systém je aktivní při jízdě ve tmě při rychlostí vyšší než 25 km/h a vypne se, pokud vůz jede pomaleji než 15 km/h.

Systém snímání značek s uvedením rychlosti

Jumpy Technologie Reconnassance des Panneaux

Novinka ve výbavě! Systém rozpoznání dopravního značení při jízdě průběžně monitoruje dopravní značky s rychlostním značením a informuje vás o omezení rychlosti v daném úseku. Vy můžete rychlost doporučenou systémem přijmout a uložit ji stisknutím tlačítka jako referenční hodnotu pro tempomat nebo omezovač rychlosti.

Systém sledování pozornosti řidiče

Jumpy Technologie Alerte Attention Conducteur

Tento systém sleduje řidiče za pomoci multifunkční kamery umístěné na čelním skle a a dokáže rozpoznat pokles ostražitosti. Jakmile řidič začne vykazovat známky snižující se pozornosti, upozorní ho systém zvukovým a vizuálním signálem.

Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu

Jumpy Techno AFIL

Systém varuje řidiče, pokud vůz přejede vodorovné značení na silnici bez zapnutí směrových ukazatelů.
Jakmile systém zjistí, že vůz přejel bílou (plnou nebo přerušovanou) čáru, upozorní řidiče prostřednictvím zvukového signálu a kontrolky na přístrojové desce.

Head-up displej

Jumpy Technologie Affichage Tête Haute

Díky této technologii se můžete plně věnovat situaci na vozovce před sebou a současně se vám v zorném poli na průhledném displeji zobrazují všechny důležité jízdní informace (doporučená a aktuální rychlost jízdy, údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti, pokyny navigačního systému a výstražné upozornění na riziko srážky ). 

Jde o novinku ve výbavě vozů této kategorie!

Adaptivní tempomat

Jumpy_Techno_Regul-Vitesse-Adaptatif

S adaptivním tempomatem váš CITROËN Jumpy automaticky upraví rychlost jízdy podle vpředu jedoucího vozu. Působením na akcelerátor a s využitím brzdění motorem je systém schopen snížit rychlost až o 20 km/h.

Active Safety Brake

Jumpy Technologie Active Safety Brake

Systém je pomocí multifunkční kamery v horní části čelního skla schopen detekovat riziko srážky a začít brzdit namísto řidiče, aby srážce zabránil nebo alespoň omezil její následky. Při rychlosti do 30 km/h dokáže systém čelní srážce s pohybující se nebo pevnou překážkou zabránit, nad 30 km/h sníží její následky

Systém sledování mrtvého úhlu

Jumpy Technologie SAM

Systém sledování mrtvého úhlu monitoruje pomocí 4 ultrazvukových snímačů v předním a zadním nárazníku prostor v mrtvém úhlu výhledu a rozsvícením oranžové kontrolky ve vnějším zpětném zrcátku vás informuje o přítomnosti jiného vozidla v tomto prostoru. Funkce je aktivní při rychlosti v rozmezí 12 až 140 km/h.

MOTORY

VÝKONNOST A ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

1500x646-Motorisations-2019

Citroën Jumpy nabízí motory s výkonem v rozpětí od 95 k do 180 k, ve všech případech vybavené technologií BlueHDi. Jedná se o dieselové motory nové generace Euro 6 BlueHDi se spotřebou a emisemi CO2 „Best in Class“ v daném segmentu (BlueHDi 115 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou: 5,1 l/100 km a 133 g CO2km ) a nízkými provozními náklady.  

Top