Servisní služby zůstávají i nadále v provozu. Příjem vozidel na servis provádíme za přísných hygienických opatření ve venkovních prostorách. Doporučujeme Vám objednat se předem, a to buď telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Budete přesměrováni za vteřin
1375_CIT_sezonni_prohlidka_01_2020_banner_LP_737x322

JARNÍ AKCE: PROHLÍDKA + VIDEOCHECK + STĚRAČE ZDARMA

Přivezte svůj vůz na SEZÓNNÍ PROHLÍDKU za pouhých 399 Kč a získejte praktický dárek! Využijete-li bezplatnou službu Videocheck a odsouhlasíte opravu v rámci zjištěných závad v minimální výši 2 000 Kč, dostanete od nás STĚRAČE ZDARMA.


Více informací
Kola z lehkých slitin se slevou až 45 %

Kola z lehkých slitin se slevou až 45 %

Dynamický design kol z dílny návrhářů Citroën propůjčí vašemu vozu osobitý a nanejvýš stylový vzhled. Chcete-li se odlišit, vyberte si z naší jedinečné nabídky se slevou až 45 %.


Více informací

Akce platí od 1. 9. do 31. 12. 2020 u participujících autorizovaných dealerů Citroën. Uvedené ceny jsou s DPH.

1375_CIT_tazne_zarizeni_01_2020_banner_737x322

Tažná zařízení s 20% slevou

Zvyšte přepravní kapacitu svého vozu a táhněte bezpečně vozík či obytný přívěs, loď nebo třeba nejrůznější pracovní stroje pomocí originálního tažného zařízení, které bylo vyrobeno přímo na míru vozům Citroën.


Více informací
Citroën & Vy - věrnostní program

Citroën & Vy - věrnostní program

Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. V rámci akce Citroën & Vy pro Vás máme také další služby...


Více informací
Top