Budete přesměrováni za vteřin
CIT_Zimni_prislusenstvi_2019_banner_737x322_v5

ZIMNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ S 20% SLEVOU

Vybavte se včas na letošní zimní sezónu. Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, možná budete chtít vyjet se svým vozem CITROËN na hory. Jak ale zabalit vše potřebné a přepravit celou rodinu včetně nezbytné sportovní výbavy? Díky doplňkům CITROËN to


Více informací

Akce platí u autorizovaných prodejců Citroën do 29. 2. 2020.

1253_CIT_baterie_2019_banner_737x322_v3

VŠECHNY AKUMULÁTORY SE SLEVOU 35 %!

Připravili jsme pro Vás akční nabídku na všechny akumulátory s 35% slevou! Baterie CITROËN jsou vyvinuty přímo pro Váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon. Baterie CITROËN pořídíte již od 1 620 Kč.


Více informací

Akční nabídka platí u autorizovaných prodejců Citroën do 29. 02. 2020.

Filtry pevných částic se slevou 25 %!

Filtry pevných částic se slevou 25 %!

Pokud u svého vozu Citroën aktuálně řešíte výměnu filtru pevných částic (FAP) nebo vás během servisní prohlídky upozornili na jeho končící životnost, máme pro vás skvělou zprávu – nabízíme všechny filtry pevných částic se slevou 25 %!


Více informací

Akční nabídka platí u autorizovaných prodejců Citroën do 31. 03. 2020.

Slevy na hliníková kola

Slevy na hliníková kola

Dynamický design kol z dílny návrhářů Citroën propůjčí vašemu vozu osobitý a nanejvýš stylový vzhled. Chcete-li se odlišit, vyberte si z naší jedinečné nabídky!


Více informací
Citroën & Vy - věrnostní program

Citroën & Vy - věrnostní program

Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte nejbližší autorizovaný servis Citroën. V rámci akce Citroën & Vy pro Vás máme také další služby...


Více informací
Top