Podívejte se na obsah

UŽITKOVÉ VOZY CITROËN: TECHNOLOGIE, KOMFORT

Již více než 100 let se CITROËN nechává inspirovat potřebami podnikatelů. Díky tomu vytváří inovativní a originální užitkové vozy, které nabízejí bezkonkurenční komfort. Výborné jízdní vlastnosti, snadné ovládání, variabilita, cestovní pohodlí a velký nákladový prostor umožní maximálně zefektivnit pracovní cesty.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Nebývalé pohodlí

Koncept Citroën Advanced Comfort® je navržen tak, aby každému cestujícímu přinášel potřebný komfort, optimální ergonomii a přispíval k psychické pohodě. Kvalitní odpružení a výborné odhlučnění přispívají k všeobecnému pohodlí, kabina je zařízená prakticky a stylově. Každodenní cesty jsou příjemné a bezpečné, intuitivní technologie umožní snadné ovládání užitečných funkcí vozu. 

CESTOVNÍ KOMFORT

Užitkové vozy CITROËN nabízejí optimální jízdní komfort bez ohledu na typ povrchu, a to díky vyšší pozici při řízení, plynulému řazení, komfortnímu podvozku a výbornému odhlučnění kabiny. Přední sedadla vozů Berlingo Van a Dispatch jsou ergonomicky řešená, prostorná, velmi pohodlná a polohovatelná s bederním nastavením. 

VARIABILITA

Moduwork®

Pro maximum prostoru a variability může být CITROËN Jumpy vybaven multifunkčním systémem Moduwork® s upravenou přepážkou oddělující nákladový prostor a výklopným krajním sedadlem spolujezdce. Díky tomu se užitečná délka modelu XL prodlouží až na 4 m. Pro vyšší bezpečnost odděluje dodatečný úložný prostor v kabině ochranná síť. 

Kabina extenso®

Kabina Extenso®, která je k dispozici u vozu Berlingo Van, umožní přepravu 3 osob a zvětšení objemu nákladového prostoru. V případě potřeby stačí k prodloužení nákladové plochy sklopit krajní sedadlo spolujezdce, čímž vznikne prostor o délce 3 m u verze M a 3,4 m u verze XL. 

KOMFORTNÍ INTERIÉR

Mobilní kancelář

Kabina vozu CITROËN Berlingo Van byla navržena jako mobilní kancelář, takže můžete v naprostém pohodlí pracovat i na cestách. Práce s dokumenty i počítačem není žádný problém, interiér je vybaven otočným stolkem i dobíjecí USB zásuvkou. 

Důmyslné úložné prostory

Užitkové vozy CITROËN jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré nároky podnikatelů. Proto zde najdete velké množství důmyslných úložných prostor pro předměty každodenní potřeby i nezbytné nářadí. Velké přihrádky ve dveřích, prostorná odkládací schránka pod sedadlem spolujezdce, držáky nápojů a uzavíratelná schránka v palubní desce i velká přihrádka ve středové konzole pro uložení všeho potřebného.

Boční posuvné dveře s hands-free ovládáním

Praktické, důmyslné a v daném segmentu ojedinělé hands-free ovládání umožňuje otevírání i zavírání bočních posuvných dveří vozu CITROËN Jumpy i s plnýma rukama. Stačí jednoduchý pohyb nohy pod rohem zadního nárazníku, aby se odemkly a automaticky otevřely dveře na straně, kde stojíte.

INDIKÁTOR PŘETÍŽENÍ

Exkluzivní inovace

Indikátor přetížení upozorňuje na překročení maximálně možného zatížení vozu.