Podívejte se na obsah

VOZY PŘIZPŮSOBENÉ VAŠÍ PROFESI

CITROËN nabízí bohatou modelovou řadu, která splňuje veškeré potřeby jakékoli profese: užitkové, firemní, speciálně upravené či přestavěné vozy. Bez pochyb najdete automobil, který se vám bude hodit.

UŽITKOVÉ VOZY CITROËN

CITROËN nabízí bohatou modelovou řadu užitkových vozů.

CITROËN Berlingo s maximálním objemem zavazadlového prostoru 4,1 m3, vyniká svým moderním vzhledem a  prostorností.

Robustní a snadno ovladatelný CITROËN Jumpy je komfortní užitkový vůz, který se příliš neliší od velkoprostorových rodinných vozů.

CITROËN Jumper nabízí 8 verzí karoserie s objemem nákladového prostoru od 8 do 17 m3.

 

 

FIREMNÍ VOZY

CITROËN BUSINESS vám pomůže s výběrem ze široké nabídky firemních vozů. Jste řemeslník, živnostník, vlastníte malou či střední firmu, půjčovnu, leasingovou společnost nebo stojíte v čele velkého koncernu? Široká síť specializovaných center CITROËN BUSINESS je tu pro vás. 

Specializované týmy se věnují výhradně podnikatelům bez ohledu na velikost jejich firmy a pomáhají jim najít nejvhodnější řešení přizpůsobené specifickým profesním potřebám. Využijte individuální služby! 

Nezáleží na tom, zda chcete koupit kompaktní městský vůz, pohodlný sedan, pětimístný popřípadě sedmimístný vůz. Probereme s vámi vše potřebné a navrhneme co nejefektivnější řešení. S výkonnými motory a praktickými palubními technologiemi poslední generace se každá služební cesta stane příjemným zážitkem.

PŘESTAVĚNÉ VOZY

Podnikatelé působí v rozmanitých oborech a jejich profese se vyznačují specifickými potřebami, ať už se jedná o distribuci, služby či stavebnictví.

CITROËN nabízí kompletní řadu užitkových vozů přizpůsobených potřebám nejrůznějších firem. Zvolte typ vozu, objem nákladového prostoru a výbavu, CITROËN zajistí zbytek!