Podívejte se na obsah

ELEKTRICKÉ A PLUG-IN HYBRIDNÍ VOZY CITROËN

Vydejte se cestou zodpovědnější mobility s elektrickými a plug-in hybridními vozy CITROËN.

S plug-in hybridními vozy SUV C5 Aircross a nový C5 X Plug-in Hybrid i novými elektromobily ë-Berlingo, ë-SpaceTourer, ë-C4 a Ami objevíte nesporné výhody elektrifikace: nebývalé pohodlí a tichá a jízda bez hluku motoru a emisí CO2 i nižší provozní náklady ve srovnání s klasickými vozy vybavenými spalovacím motorem.

Elektrifikované vozy CITROËN jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Najděte vůz, který vám bude vyhovovat a bude vám věrně sloužit při každodenních činnostech. Na koupi elektrifikovaných vozů je možné využít státních pobídek.

NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Nový CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid je vhodný pro většinu každodenních cest. Vyznačuje se plynulou a dynamickou jízdou díky kombinaci spalovacího motoru 180 k a elektromotoru 81,2 kW (110 k) s kumulovaným výkonem 225 k a točivým momentem 360 Nm.

Volič na středové konzole umožňuje zvolit jízdní režim: Electric, Hybrid nebo Sport.

Nový CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid dosahuje dojezdu v plně elektrickém režimu až 55 km/h. Užijte si tichou jízdu bez vibrací motoru a emisí CO2, která je šetrnější k životnímu prostředí, až do rychlosti 135 km/h.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4

Nový elektrický CITROËN ë-C4 je vhodný pro každodenní elektrickou jízdu. Tichý a od okolního světa dokonale izolovaný elektrický hatchback je dodáván s baterií o kapacitě 50 kWh, která v cyklu WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure) umožní dojezd až 350 km.

Pohodlí sedadel Advanced Comfort, absence vibrací z motoru a snadné používání specifických funkcí a služeb zvyšují cestovní komfort každého z cestujících.

SUV CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

SUV CITROËN C5 Aircross Plug-in Hybrid disponuje veškerými výhodami elektrického pohonu.

Vůz, který šel vždy příkladem v oblasti komfortu a technologií, přidává do programu Citroën Advanced Comfort® výhody elektrifikace: tichou a plynulou jízdu, rychlou akceleraci, nižší emise CO2 apod.

Díky automatické volbě režimů a ideální variabilitě je SUV CITROËN C5 Aircross ideálním hybridním vozem, který vám usnadní cestování. Baterii lze dobíjet přes noc pomocí běžné domácí zásuvky. S 32 A wallboxem zabere dobití do plné kapacity méně než 2 hodiny.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-SPACETOURER

Elektrický CITROËN ë-SpaceTourer je výkonný a bezpečný vůz: zachovává si veškeré přednosti klasického vozu SpaceTourer, jako je velký vnitřní objem a schopnost pohodlně přepravit až 8 osob.

Elektrický CITROËN ë-SpaceTourer má veškeré vlastnosti ideálního dopravního prostředku: dostatečný dojezd až 330 km, rychlé dobíjení až na 80 % za 30 minut a maximální variabilitu i praktičnost. Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km při 70 % dobíjecí kapacity.

NOVÝ ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-BERLINGO

S novým elektromobilem CITROËN ë-Berlingo si můžete užívat plynulou, tichou jízdu bez vibrací motoru. Nabízí nižší provozní náklady u klasické spalovací verze Berlingo. Snadno se používá i dobíjí a disponuje dojezdem až 280 km (podle cyklu WLTP).