Podívejte se na obsah
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA 360°
Navštivte showroom Citroën

Navštivte našeho autorizovaného prodejce Citroën a zůstaňte přitom v pohodlí svého domova. Díky virtuální prohlídce 360° si můžete dokonale prohlédnout celý showroom tak, jako byste tam doopravdy byli.

 

Showroom Citroën je moderním prostorem, kde najdete úplně vše od vystavených nových modelů až po servisní služby. Nové vozy si můžete prohlédnout ze všech úhlů a získat o nich veškeré potřebné informace. Modely můžete navíc rovnou vyzkoušet díky virtuální testovací jízdě. Nasedněte například do modelu SUV C5 Aircross a prohlédněte si ho do nejmenšího detailu.

Oproti reálnému showroomu se můžete také bez čekání objednat na servisní prohlídku, zvolit si tu nejlepší servisní smlouvu nebo si vybrat ze široké nabídky skladových vozů a nejen to! Užijte si návštěvu showroomu Citroën!

 

 

 

 

CITROËN C3
V 360° testovací jízdě

Řízení v rušném městě někdy bývá stresujícím zážitkem pro každého z nás. Nepřehledná dopravní situace, nervózní řidiči a hlavně nedostatek místa pro parkování. Všichni to známe. Vše ale může být jinak, i jízda po přeplněných ulicích může být zábava. Stačí nasednout do modelu Citroën C3, městskému vozu s kompaktními rozměry a velkorysým vnitřním prostorem. Na cestu navíc můžete vyrazit hned, a to díky virtuální testovací jízdě. Během ní si můžete detailně prohlédnout exteriér a interiér, prozkoumat výbavu nebo nabídku asistenčních systémů.

 

NOVÝ CITROËN C4 A Ë-C4
V 360° testovací jízdě
Muzikálový zpěvák Martin Schreiner si během představování Citroënu C4 zpíval, poslechněte si, jak mu to ladilo. Tento mladý muž si tyká s moderními technologiemi a nabíjení elektrické ë-C4 pro něj nebylo problém. Speciální 360° virtuální testovací jízda je už pro vás připravena.
CITROËN BERLINGO
Ideální partner na cesty v 360° testovací jízdě

Pokud svůj čas trávíte aktivně a hledáte ideálního partnera, který podpoří vaši touhu po dobrodružství, právě jste ho našli. Je tu Citroën Berlingo a speciální 360° virtuální testovací jízda, kterou vás tentokrát bude provázet ultramaratonec a dálkový cyklista Aleš Zavoral. Výběr není náhodný, kdo jiný totiž může testovat tento prostorný a praktický vůz, který nabízí nepřebernou škálu možností přepravy osob i zavazadel. Jezdíte rádi na kole, na surfu, lezete po skalách nebo lyžujete? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost , model Citroën Berlingo vás nezklame.

Více o sportovci Aleši Zavoralovi najdete na: https://beranyduc.blogspot.com/

 

CITROËN C5 AIRCROSS
Komfortní suv v 360° testovací jízdě
Vyzkoušejte naše nové SUV Citroën C5 Aircross na vlastní kůži. V 360° videu se seznámíte nejen s designem a interiérem, ale také s technologiemi a dalšími chytrými asistenty v tomto voze. Stačí se jen pohodlně usadit a vyrazit na cestu!