Podívejte se na obsah

FINANCUJTE SVŮJ CITROËN

Nabízíme vám různé možnosti výhodného značkového financování vašeho vozu s akontací i bez ní. Až už dáváte přednost klasickému úvěru nebo operativnímu leasingu, prozkoumejte nabídku ZNAČKOVÉHO FINANCOVÁNÍ CITROËN a zvolte pro vás to nejvýhodnější řešení.

KLASICKÝ ÚVĚR

Náš značkový úvěr PROMO je skvělý produkt pro financování vašeho osobního nebo užitkového vozu za podmínek, které se přizpůsobí vašim možnostem a aktuálnímu rozpočtu. Předností tohoto úvěru je plně flexibilní akontace a délka financování a také výhodná úroková sazba.

ÚVĚR S VARIABILNÍ MOŽNOSTÍ UKONČENÍ SMLOUVY

Financování vozů úvěrem VARIANT je určeno pro spotřebitele i podnikatele. Součástí produktu je variabilní možnost ukončení smlouvy a značkové pojištění se slevou, až 0% spoluúčastí a širokou škálu benefitů zdarma. Jeho výhodou je, že obsahuje dotaci ve výši 20 000 Kč bez DPH na nákup servisní smlouvy

SERVISNÍ SMLOUVY

Kromě řešení financování vám CITROËN pomáhá také s údržbou vašeho vozu. Nabízí servisní smlouvy, díky kterým můžete vůz udržovat v co nejlepším stavu za předem stanovené ceny. V případě nehody je zajištěna asistence na celém území Evropy. Užijte si opravdový klid na cestách s předplacenými službami od společnosti CITROËN.

 

OPERATIVNÍ LEASING CITROËN RELAX

Operativní leasing CITROËN vám umožní vozy častěji obměňovat, aniž byste museli řešit jejich následný prodej. Je to také ideální produkt pro financování Vašeho nového vozu v případě, že nemáte aktuálně k dispozici hotovost. 

Využijte značkového operativního leasingu RELAX a jezděte stále v novém voze. Produkt je určený pro soukromé osoby, podnikatele i firmy.