Podívejte se na obsah

FINANCUJTE SVŮJ CITROËN

PSA Finance nabízí různé možnosti plně přizpůsobitelného financování vozu s akontací i bez ní. Chcete vůz častěji obměňovat, ponechat si ho nebo ho po čase vrátit? Nejvhodnějším řešením je bezesporu operativní leasing s možností odkupu. Dáváte přednost klasickému úvěru? Prozkoumejte nabídku CITROËN a zvolte nejvýhodnější způsob financování.

OPERATIVNÍ LEASING S MOŽNOSTÍ ODKUPU

Leasing s možností odkupu vám umožní vozy CITROËN častěji obměňovat, aniž byste museli řešit jejich následný prodej. Tento způsob financování nabízí dvě možnosti: vůz po skončení pronájmu vrátit nebo jej odkoupit. Splátky je nutné hradit každý měsíc, přičemž jejich výši je možné přizpůsobit dle potřeby. 

KLASICKÝ ÚVĚR

S půjčkou Classic můžete financovat svůj vůz až do výše 100 % jeho pořizovací ceny. Doba splácení i výše měsíčních splátek je plně přizpůsobitelná.

ÚVĚR S NEROVNOMĚRNOU SPLÁTKOU

Úvěr s nerovnoměrnou splátkou od společnosti PSA Finance představuje řešení, u kterého v případě financování 100 % kupní ceny odpovídá poslední měsíční splátka hodnotě vozu po skončení pronájmu. Měsíční splátky (s výjimkou poslední) jsou proto nižší než u běžného úvěru stejné výše. Doba splácení i výše měsíčních splátek je plně přizpůsobitelná.

SERVISNÍ SMLOUVY

Kromě řešení financování vám CITROËN pomáhá také s údržbou vašeho vozu. Nabízí servisní smlouvy, díky kterým můžete vůz udržovat v co nejlepším stavu za předem stanovené ceny. V případě nehody je zajištěna asistence na celém území Evropy. Užijte si opravdový klid na cestách s předplacenými službami od společnosti CITROËN.