Podívejte se na obsah

OBJEVTE ŠIROKOU ŠKÁLU SLUŽEB CITROËN

Při koupi vozu v autorizované síti CITROËN se na něj vztahuje smluvní záruka i asistenční služby, které zahrnují bezplatnou pomoc na území téměř celé Evropy. Zákonnou záruční lhůtu je možné prodloužit uzavřením servisní smlouvy nebo při sjednání pojištění u autorizovaného opravce CITROËN. 

Potřebujete pomoc s financováním vozu? Ve spolupráci s ESSOX s. r. o., konkrétně pod značkou Citroën Financial Services, nabízíme širokou škálu možností financování.

SMLUVNÍ ZÁRUKA CITROËN

Na váš vůz CITROËN se vztahuje smluvní záruka, která pokrývá nejrůznější výrobní vady včetně vad laku. Chcete-li se dozvědět o záruce více, prostudujte si pečlivě servisní knížku vozu. Pokud zjistíte závadu, navštivte autorizovaného opravce CITROËN. Podrobnější informace získáte v síti autorizovaných opravců CITROËN.

VÝHODNÉ SERVISNÍ SMLOUVY CITROËN

Smlouva o prodloužené záruce, servisu a údržbě pomáhá udržovat váš CITROËN ve výborné kondici, aby zůstal co nejdéle spolehlivý a bezpečný. Svěřte vůz odborníkům autorizované sítě CITROËN a získejte záruku nejkvalitnější možné péče. Kromě toho můžete využívat řady výhod a servisních smluv přizpůsobených na míru vašemu vozu.

NEOMEZENÁ ASISTENCE CITROËN

V případě poruchy či nehody bude váš vůz v rámci asistenčních služeb CITROËN co nejrychleji opraven či odtažen. Všechny vozy CITROËN mají garantovanou neomezenou asistenční službu za předpokladu, že provádíte pravidelnou každoroční údržbu v síti autorizovaných opravců CITROËN. Společnost CITROËN udělá vše pro to, aby byla provedena oprava na místě nebo byl zajištěn odtah do nejbližšího autorizovaného servisu CITROËN.

POJIŠTĚNÍ VOZU NA MÍRU

Nový či ojetý, soukromý nebo firemní vůz… sjednejte si nejvhodnější pojištění zohledňující vaše finanční možnosti.

ZPŮSOBY FINANCOVÁNÍ

Ve spolupráci s ESSOX s. r. o., konkrétně pod značkou Citroën Financial Services, jsme pro vás připravili výhodné nabídky financování, které jsou vhodné jak pro fyzické, tak i právnické osoby.