Podívejte se na obsah
CITROËN Oli [all-ë] koncepční vůz

Citroën oli [all-ë]

Elektrifikace se ubírá správným směrem

Vyrábět elektromobily je úžasné, ale nám to nestačí!

 

U koncepčního vozu CITROËN Oli [all-ë] byla váha optimalizována tak, aby spotřeboval co nejméně energie a zároveň umožnil dojezd 400 km. Byl navržen z recyklovaných a recyklovatelných dílů, aby jeho výroba měla minimální dopad na životní prostředí. Takže jste připraveni na prohlídku?

NIŽŠÍ HMOTNOST = MÉNĚ ENERGIE

CITROËN Oli [all-ë] se zrodil s cílem minimalizovat svou hmotnost.
Střecha a kapota ze sendvičového materiálu využívajícího karton, který je pevnější než ocel. 
Sedadla vyrobená z pouhých 3 dílů s použitím extrémně lehkých materiálů.
Stylově čistá, ergonomicky uspořádaná a přehledná přístrojová deska.

BEZ ZBYTEČNOSTÍ

CITROËN Oli [all-ë] sází na jednoduchost bez dopadu na komfort
Jednodušší klimatizace pro nižší spotřebu energie: vertikální čelní sklo a šikmá okna přirozeně odpuzují sluneční paprsky, což pomáhá optimalizovat teplotu v interiéru.
Stačí chytrý telefon a přenosné reproduktory, které se připevní přímo do palubní desky.

NEBOJTE SE BUDOUCNOSTI

CITROËN Oli [all-ë] je navržen z recyklovaných a recyklovatelných dílů, které se snadno opravují a vyměňují, čímž se prodlužuje životnost vozu.

Univerzální a vzájemně zaměnitelné díly pro nižší náklady a spotřebu surovin: přední dveře a okna, nárazníky i lemování blatníků… stejné díly se používají na levou i pravou stranu vozu.

Posláním konceptu CITROËN Oli [all-ë] je inspirovat budoucí generace pomocí cenově dostupné, udržitelné a hravé rodinné mobility.

Tento koncepční vůz je mnohem víc než pouhý dopravní prostředek. Je všestranným společníkem a do vašeho každodenního života přináší pořádnou dávku zábavy bez ohledu na to, zda jej sami řídíte.

DOSTUPNOST, POHODLÍ, ODVAHA

Odvážný krok pro budoucnost ve jménu CITROËN

Svět, ve kterém je mobilita dostupná všem, je základní myšlenkou společnosti CITROËN. Tento postoj se zhmotňuje v nekonformním koncepčním vozu, který je plný důmyslných a převratných nápadů. Koncepce optimistické a funkční elektromobility, která v blízké budoucnosti zlepší každodenní život všech.

Ami dělá věci jinak

Mimořádně inovativní vůz Ami je synonymem elektromobility dostupné pro všechny. CITROËN Ami je velkou inspirací pro vývojáře značky. Nový projekt CV21 jde proti současnému trendu automobilového průmyslu, kde se prosazují stále těžší, složitější a dražší elektromobily.